Як будується каркасний будинок у Васильківському районі

Оскільки каркасне житло в Україні стає все більш популярним, все більше сімей звертаються до нас з питаннями:

 • Скільки часу йде будівництво?
 • Які матеріали використовуються?
 • Чи правда, що каркасні будинки відрізняються високим рівнем енергоефективності?
 • Де можна наочно подивитися на будівництво будинків?

На ці та інші питання можна знайти відповіді, як на сайті “Київ Каркас”, так і на нашому Ютуб каналі.

Як правильно будуються каркасні будинки

Перш, ніж створити креслення і побудувати будинок за канадською технологією, важливо визначитися, він буде використовуватися як споруда для сезонного або постійного проживання. Якщо будова планується експлуатуватися лише в теплі пори року, питання економії енергоресурсів і якісного опалювання знімається саме по собі. Головне, щоб температура в приміщенні не знижувалася нижче нуля. Але, якщо в будинку сім’я буде проживати протягом року, теплоізоляція повинна проводитися за всіма правилами. Саме від правильного утеплення залежать як структура опалення, так і економія ресурсів. При цьому, важливо враховувати умови кліматичної зони, де буде зведений будинок.

Правильно обраний фундамент – одна із запорук тривалої служби будівлі. Такі будови не вимагають створення сильно заглибленої основи. Тут досить використовувати стрічковий, гвинтовий або комбіновані варіанти. При виборі важливо врахувати особливості ґрунту в кожному конкретному випадку. Для створення каркасу сьогодні все частіше використовується деревина, зважаючи на екологічність і зручність в роботі, нижчій вартості в порівнянні з металом. Брус має бути добре просушений, просочений розчинами, що перешкоджають гниттю, появі цвілі, псуванню комахами і швидкому загорянню.

Вибір вікон залежить від варіанту експлуатації будинку. Якщо для літньої будівлі це не настільки критично, то житло для круглорічної експлуатації вимагає використання якісних вікон. Нагадуємо також, що «теплий монтаж» наші клієнти отримують в подарунок.

Як будується каркасний будинок поетапно

Кожен етап будівництва канадського будинку здійснюється в певній послідовності. Починається все із створення фундаменту, на який кріпляться каркас, міжповерхове перекриття, крівля. Далі створюються перегородки, прокладаються комунікації, монтуються вікна і двері, проводиться внутрішнє і зовнішнє оздоблення будівель.

Всю інформацію, що цікавить замовників, про каркасні будинки можна знайти на сайті «КБК Київ». Наприклад, можна подивитися наші відео, як зводиться будинок поетапно. Також ми пропонуємо до розгляду поетапне фото житла за конкретними проектами.

Відео як будується каркасний будинок

Скільки б замовник не читав і не слухав інформацію про те, як будується каркасно щитовий будинок під ключ, часто саме відео з місця проведення робіт допомагають зрозуміти особливості технології. У них ми не тільки показуємо матеріали і дії наших будівельників. Ми стараємося детально і доступною мовою розповісти:

 • чому в конкретному випадку був вибраний той чи інший фундамент;
 • з чого будується каркасно-щитове житло;
 • в якій послідовності проводиться монтаж стін, даху;
 • як може досить тонка каркасна стіна бути тепліше ширшої цегляної;
 • в яких випадках використовується більш товстий шар мінеральної вати;
 • яке покриття для даху вибрати залежно від кута нахилу;
 • скільки будується будинок по часу і як виходить досягти такої економії.

Готові відео можна подивитися на сайті “Київ Каркас” і на нашому каналі в Ютуб. Якщо вам цікавий процес будівництва, рекомендуємо здійснити підписку, щоб не пропустити нове відео на каналі. Тут корисну інформацію для себе почерпнуть не лише потенційні клієнти, але і професійні будівельники.

Як будується каркасний будинок в Україні

Таке житло на просторах нашої країни зводиться за двома методиками:

 • класичної;
 • із застосуванням СІП-панелей.

У своїй роботі ми використовуємо перший варіант, оскільки вважаємо його оптимальним рішенням для українських кліматичних умов. Якісні матеріали не бояться цвілі, гризунів, швидкого загоряння, повністю безпечні для людини. Також такі будинки зводяться з мінімальним витрачанням коштів і часу. У них легко зберегти тепло взимку і приємну прохолоду влітку. Про те, що каркасне житло є гідною альтернативою дорожчим цегляним будівлям, можна судити по відгуках людей, які вже його експлуатують. Часто наші клієнти рекомендують нас своїм родичам, друзям, колегам або звертаються повторно самі.

Так, після того, як в селі Путрівка Київської області був побудований двоповерховий будинок під ключ, наш замовник настільки був приємно вражений швидкістю проведення робіт, що вирішив поруч з основною будівлею звести літню кухню. Цього разу була обрана комплектація «Каркас +», а родзинкою будови стала відкрита зона для барбекю.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити