Який каркасний будинок побудувати в Києві

Асортимент на будівельному ринку технологій змушує замислитися, який матеріал обрати для свого будинку. Одні вважають кращою класику – цеглу і бетонні блоки. Інші – більш сучасні піно- і газоблоки. Треті – житло з бруса. І навіть канадська технологія ставить забудовників перед вибором.

Види каркасних будинків

Які бувають канадські будинки? Каркасники можна розділити за:

 • Способом зведення будівель. Виділяють 4 основні види: каркасно-щитова конструкція; каркасна (наскрізні стійки або платформа); каркасно-панельна (із застосуванням СІП-панелей); каркасно-рамкова (опорно-брусова).
 • Матеріалом, що використовується для створення каркасу. На даний час використовують натуральне дерево і метал.
 • Особливостями архітектури. Методика дозволяє будувати житло в різних архітектурних напрямках. Це можуть бути як класичні будови, так і будинки-амбари, будівлі по типу шале, в стилі хай-тек, модерн, курені).

Перш ніж визначитися з вибором, варто вивчити плюси і мінуси каркасного будинку в декількох варіантах.

Який будинок дешевший – каркасний або цегляний

Житло з дерева має масу переваг перед цегляними спорудами. Одна з них – більш низька вартість, як в процесі будівництва, так і під час експлуатації:

 • Кам’яні будівлі мають більшу вагу, сильніше залежать від якості грунту і вимагають створення потужного фундаменту. Якщо каркасники будь-якої площі можна обладнати на полегшеній основі, на місцевості з високим рівнем грунтових вод, на крутому схилі, то з житлом з цегли це неприпустимо.
 • На відміну від кам’яного, канадський дім не вимагає застосування підйомної техніки, наявності зручних під’їзних шляхів. Вага матеріалів дозволяє без проблем здійснити доставку на майданчик, а будівельникам обходитися своїми силами при зведенні будівлі та при проведенні оздоблювальних робіт.
 • Каркасники може побудувати невелика бригада незалежно від пори року. А йде на це всього кілька місяців.
 • Будівлі з дерева не вимагають додаткового утеплення. Товщини утеплювача каркасників, яка використовується при облаштуванні стін, перестінків, покрівлі, досить, щоб в них зберігалася комфортна температура при помірному споживанні енергоресурсів.

Такою ж буде відповідь і на питання, який будинок дешевший – каркасний чи з газобетону. Хіба що різниця в ціні трохи зменшиться.

Які каркасні будинки можна будувати

Замовник має право вирішити самостійно, як виглядатиме канадська споруда. Проте, забудовники нам часто задають питання:

 • Які матеріали використовуються сьогодні для будівництва житла?
 • Який будинок кращий – каркасний або SIP?
 • Який утеплювач обрати і в якій кількості, щоб в будинку було тепло?

Компанія “Київ Каркас” зводить житло за класичною канадською технологією. Ми впевнені, що вона оптимальна для українських кліматичних умов. Енергоефективну будівлю можна отримати з мінімальними витратами коштів і часу. Основа такої економічності укладена в самій методиці. Легка вага каркасу і наповнювачів знижує витрати бетону на створення фундаменту. Для проведення робіт немає потреби в великому майданчику, зручному під’їзді великогабаритного транспорту. Всі роботи виконуються невеликою бригадою будівельників. Висока енергоефективність дозволяє для обігріву задовольнятися однією піччю-каміном з високим рівнем ККД.

Чому ми не використовуємо СІП-панелі? Вони відрізняються більш низьким індексом теплоємності. В умовах нашого клімату вони менш практичні внаслідок меншої пожежної безпеки та потреби в додаткових системах вентиляції, в додатковій терморегуляції в залежності від пори року.

Проекти каркасних будинків для будівництва

Яким повинен бути каркасний будинок? Надійним, сучасним, естетичним, енергоефективним і комфортним для проживання. Ще на стадії проектування ми враховуємо ці моменти, тому в якості наших будівель сумніватися не варто. На сайті “КБК Київ” розташовані проекти споруд в різних комплектаціях. Також у нас можна замовити індивідуальну розробку креслень. Розміри каркасників уточнює замовник з урахуванням особливостей території. Який фундамент кращий для каркасного будинку? Як правило, ми використовуємо полегшені варіанти. Такої основи досить для легких стін і покрівлі. Також невелика товщина стін каркасного будинку дозволяє економити площу і робити кімнати всередині більш просторими в порівнянні з цеглою. При цьому використаний шар мінеральної вати і вітрозахист каркасника роблять будівлю енергоефективною, сприяють створенню комфортного мікроклімату.

Проводка в канадському будинку – один з етапів будівництва житла під ключ. Тому ще на етапі проектування будівель створюються схеми прокладання проводів з позначенням точок установки котла, газової плити, вентиляції, витяжки. Наші проекти під ключ включають всі важливі етапи будівництва, а будівлі створюються в точній відповідності. При укладанні договору з компанією замовникам залишається лише почекати кілька місяців до початку комфортної експлуатації будинку.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити