Калькулятор каркасного будинку

Вирішивши побудувати власне житло, забудовники цікавляться технологіями і задаються питанням, скільки коштує побудувати будинок. Це треба, щоб розуміти, як проводити планування бюджету. Одні застосовують для розрахунку будинку за канадською технологією онлайн калькулятор, інші – намагаються прорахувати суму власними силами, треті – відразу ж звертаються в будівельні фірми. Настільки ефективний калькулятор, які цифри можна отримати з його допомогою і, який розрахунок ціни є найбільш достовірним, ми і розглянемо в даній статті.

Онлайн калькулятор каркасного будинку

Калькулятор побудови каркасного будинку можна використовувати лише з ознайомчою метою, так як отримані ціни на будинки будуть орієнтовними. Таких даних досить, щоб прикинути, яка буде потрібна кількість матеріалів для певного об’єкту, оцінити приблизну вартість. Використовуючи калькулятор, можна розрахувати канадський будинок за матеріалом та іншими параметрами. Для цього слід заповнити обов’язкові (позначаються при незаповненні) і необов’язкові поля. У деяких з них за замовчуванням стоять параметри, які задаються найбільш часто. При необхідності їх легко змінити.

Каркасне будівництво відрізняється безліччю нюансів, на які впливає індивідуальність проекту. Навіть найкращий калькулятор будівництва житла за каркасною технологією не здатний врахувати всі подробиці. Тому, після створення креслення складається докладний кошторис. Щоб дізнатися точну суму, у яку обійдеться купити будинок під ключ в Україні, для прорахунку варто звернутися в будівельну компанію. Реально це зробити тільки після вивчення майданчика під забудову, грунту, остаточного вибору проекту, будівельних матеріалів. Попередньо у вибраній будівельній організації можна запросити прайс лист для ознайомлення з цінами.

Що треба включати в розрахунок вартості каркасного будинку

Роблячи розрахунок вартості житла, слід пам’ятати, що немає абсолютно однакових будинків. Тому враховувати потрібно все:

 • планування будинку;
 • віддаленість від міста;
 • місцевість;
 • під’їзні шляхи;
 • тип ґрунту;
 • розташування грунтових вод;
 • наявність комунікацій;
 • сезонність.

Основна частина витрат при будівництві канадського житла лягає на закупівлю пиломатеріалів. Ліс на каркасний будинок ми використовуємо вітчизняного виробництва, що дозволяє здешевити вартість будівель. Невисока собівартість і відсутність митних зборів дозволяють зробити такі споруди доступними для більшості забудовників. При цьому конструкції та стіни, виготовлені з вітчизняної сировини, відрізняються міцністю і здатні служити не один десяток років.

При розрахунку вартості будинку важливо врахувати і матеріали для фундаменту. Невелика вага споруди дозволяє обійтися полегшеними варіантами основи, що також відбивається на остаточну ціну покупки будинку. Крім того, для каркасної споруди потрібно закупити ОСБ-панелі, утеплювач, супердифузійну мембрану, металовироби, матеріал для покрівлі та облицювання. За допомогою такого алгоритму можна прорахувати вартість та кількість матеріалів. Але, в ньому не враховується оплата праці будівельників. Щоб зрозуміти, у скільки обійдеться житло з урахуванням підготовчого процесу, доставки матеріалів, послуг робітників,  інших нюансів – необхідно звернутися в обрану будівельну організацію, так як розцінки у різних компаній можуть відрізнятися.

Розрахунок каркасного будинку в Києві і області

Канадська технологія будівництва житла – одна з найбільш вигідних для замовників як в плані зведення, так і експлуатації. Навіть, якщо побудувати будинок не своїми руками, а звернутися за допомогою до фахівців, він обійдеться значно дешевше аналогів, зведених по більш звичним для споживачів методикам. Скільки коштує будівництво дерев’яного будинку під ключ в Києві і області? Співробітники “Київ Каркас” допоможуть вибрати відповідний проект, розрахувати ціну каркасних будинків і звести споруду вподобаного планування. Так як кожен будинок має свої особливості (комунікації, площа, поверховість, матеріали для оздоблення, грунт), то і ціна буде розрахована в індивідуальному порядку.

Ми будуємо житло різної комплектації. З розцінками на кожну з них можна ознайомитися на нашому сайті. Точні цифри зможуть назвати наші співробітники після складання проекту та супутньої документації із урахуванням всіх особливостей території та побажань замовника. Отримавши цифри і детально ознайомившись з методикою, не можна не помітити, що будинки під ключ за канадською технологією красиві, енергоефективні, швидко зводяться та мають доступну для більшості вартість.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити