Каркасна прибудова в Баришівському районі

Каркасна технологія будівництва дозволяє швидко і відносно недорого звести будівлю будь-якої складності. Це може бути як житло під ключ для постійного або тимчасового проживання, так і прибудови, надбудови. Для цього слід звернутися в будівельну компанію і сформулювати свою потребу.

Як зробити каркасну прибудову

З плином часу, деякі сім’ї вирішують розширити житлову площу через збільшення кількості членів сім’ї, чи покращення фінансових можливостей. До цього може призвести і потреба зробити додатковий коридор, щоб захистити вхідні двері від холодного повітря. Каркасна прибудова – відмінне вирішення питання розширення площі, якщо існуючий житловий будинок знаходиться в хорошому стані і зможе прослужити ще довго. При цьому важливо спочатку продумати всі нюанси, врахувати особливості готової споруди, щоб не довелося вносити занадто багато коректив в існуючу конструкцію. Всі питання треба вирішувати в індивідуальному порядку, а співробітники компанії “КБК Київ” допоможуть це зробити з мінімальними втратами.

Плануючи прибудову, важливо визначитися з точним її призначенням: це буде житлова або нежитлова площа. Добудувати можна будь-яке приміщення – спальню, кухню, ванну, гараж, майстерню, веранду. Від цього будуть залежати:

  • Вид і обсяг оздоблювальних і будівельних матеріалів.
  • Потреба в комунікаціях.
  • Наявність дверей і вікон.

Також важливо завчасно визначитися, де буде виконуватися прибудова, якої вона буде площі.

Робимо вибір: прибудова або надбудова

Якщо в існуючому будинку недостатньо площі для комфортного проживання, вирішення такого питання можна здійснити як за допомогою прибудови, так і надбудови. При виборі варіанту слід врахувати побажання замовників, розмір прибудинкової території, особливості фасадного декору.

Надбудова – хороший варіант, якщо:

  • ділянка біля будинку невелика або хочеться заощадити місце для інших потреб;
  • є бажання зробити два незалежних рівня з різними входами.

Якщо треба добудувати гараж, варто врахувати, що на другому поверсі його зробити проблематично, і може знадобитися повноцінна реконструкція будинку. Прибудова – доступний варіант при великій площі ділянки. Щоб обійтися мінімальними вкладеннями, варто продумати, де її краще зробити, адже кожне приміщення передбачає наявність певних комунікацій. А якщо це гараж – до нього повинен бути зручний під’їзний шлях.

Скільки коштує каркасна прибудова

Так як кожна прибудова є індивідуальним проектом, складання кошторису прив’язується до вимог замовника і до конкретної території. Для цього представник компанії виїжджає на місце проведення робіт, робить орієнтовний ескіз, визначає необхідний матеріал, його обсяг і ціну, включає вартість роботи будівельної бригади, після чого зможе назвати приблизну суму до оплати. У розділі «Ціни» нашого ресурсу можна ознайомитися з вартістю одного квадратного метра будівлі в різних комплектаціях і самостійно прорахувати приблизну вартість будівлі. Точні суми завжди називаються тільки після складання проекту і прорахунку кошторису.

Каркасна добудова під ключ

У компанію “Київ Каркас” забудовники звертаються з різними запитами. Одні хочуть отримати затишне сімейне гніздечко невеликого розміру, інші – побудувати каркасний будинок для родини з масою зручностей. Також є сім’ї, яким потрібна каркасна прибудова. Саме таке будівництво під ключ було проведено нашою компанією на замовлення клієнтів, які проживають в Баришівському районі Київської області. Залежно від розташування будівлі на майданчику та її конфігурації, додаткове приміщення може бути прибудоване до фасаду або будь-якої з бічних сторін. За правильної конструкції та оформлення, вигляд споруди можна зробити більш привабливим і сучасним.

Готова прибудова повинна стати продовженням зовнішньої частини будівлі, наче б вона була присутня спочатку. Застосування каркасної технології добре тим, що прибудови з дерева універсальні і добре гармонують з будинками з цегли, газоблоку, бетону. Скільки коштує проект житла за каркасною технологією? При комплексному замовленні робіт в нашій компанії готовий проект можна отримати безкоштовно. З готовими роботами “Київ Каркас” можна ознайомитися на сайті і на Ютуб-каналі.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити