Каркасний будинок для цілорічного проживання в Бучанському районі

Частка канадських будівель в Україні в загальному обсязі будівництва з кожним роком зростає, і цьому є пояснення. У порівнянні з аналогами з каменю, будівництво каркасного будинку обходиться дешевше, що є однією з важливих переваг при виборі методики.

Технологія будівництва канадських будинків – ідеальний варіант для приміщень з несистематичною експлуатацією. Вони не вимагають постійного опалення і здатні швидко прогрітися від печі, каміна або автономного котла. А якщо її вибрати для будівництва споруди для постійного проживання, енергоефективність дозволить знизити суми за оплату комунальних послуг.

Канадські будівлі відносяться до швидкомонтованих, і вже через кілька місяців від початку укладення договору з нашою компанією сім’я зможе заселитися у власне житло. Така швидкість досягається завдяки технології, використаному матеріалу та відсутності необхідності в усадці. Відразу ж після закінчення загальнобудівельних робіт можна проводити внутрішнє і зовнішнє оздоблення будівлі. Також каркасно-щитові будинки відрізняються:

 • Екологічністю. При створенні будівель застосовуються тільки натуральні матеріали і екологічні покриття, які здатні створити в будинку здоровий мікроклімат.
 • Довговічністю. Хороший догляд дозволяє будівлі служити не одному поколінню власників.
 • Варіативність. Можна використати типові креслення проектів або реалізувати новий задум будь-якої складності.
 • Можливістю перепланування без значних витрат і руйнувань.

Ціна на каркасні будинки для постійного проживання

У нашій компанії можна купити невеликий одноповерховий або двоповерховий каркасний будинок, що задовольняє запити членів сім’ї. Вартість житла за готовими кресленнями прописана на сайті. Скільки буде коштувати індивідуальне рішення – залежить від потреб сім’ї та особливостей ділянки. У загальну суму будівництва споруди будуть входити:

 • складання проекту та розрахунків до нього;
 • витрати на матеріали;
 • визначені в договорі роботи.

Чим більша площа будівлі, тим дорожчою вона буде. Також на вартість впливають особливості фундаменту, віддаленість комунікацій і складність проекту. Так як будь-який проект має свої особливості, розрахунок ціни проводиться індивідуально.

Проекти одноповерхових та двоповерхових каркасних будинків для постійного проживання

У кожної родини є своє бачення ідеального житла, тому вибір планувань і проектів сучасних каркасних будівель вимагає індивідуального підходу. Якщо сім’я періодично переїжджає, а житло міняти не хоче, варто розглянути модульні міні-будинки, які можна перевозити за собою. Тим, хто хоче жити в просторому особняку зі зручностями, перевагу варто віддати будівлям великої площі в один або два поверхи.

При наявності в сім’ї маленьких дітей, крім спальні, їм знадобиться кімната для ігор, де через деякий час вони також зможуть вчити уроки. Людям похилого віку і з обмеженими фізичними можливостями складно підніматися по сходинках, тому для них краще передбачити кімнату на першому поверсі. При потребі мати в будинку робочий кабінет, більярдну, домашній кінотеатр, басейн – слід звернути увагу на планування з їх наявністю або повідомити про потребу архітекторові, що створює креслення.

На нашому сайті представлені кращі проекти скандинавських будівель, де кожна сім’я знайде варіант до душі. Тут є проекти невеликих фінських споруд, будівель на дві сім’ї і для нестандартних ділянок. Крім житла для постійного проживання, можна знайти креслення, за якими буде побудований дачний будинок.

Каркасні будинки для постійного проживання під ключ

Побудувати недороге каркасне житло можна в різних комплектаціях. Найбільш вигідним для замовників є будівництво під ключ. Співробітники “КБК Київ”:

 • проконсультують з усіх питань;
 • запропонують оптимальні варіанти проекту;
 • проведуть повний будівельний цикл;
 • допоможуть в оформленні документації.

На сайті можна подивитися фото готових споруд, створених нашими будівельниками, і почитати відгуки замовників про роботу з нами, враження про будівельний процес і проживання в каркасному домі.

Каркасний будинок для постійного проживання в Україні

За допомогою компанії “Київ Каркас” на території України стало на одну канадську будівлю більше. Розташувалася будівля в передмісті Києва, в мальовничому містечку Буча. Клієнт, який звернувся до нас, поставив конкретне завдання – у стислі терміни звести будинок за канадською технологією. Після розгляду спільно з архітекторами безлічі варіантів, увагу було зупинено на оптимальному для даної ситуації проекті «Вознесенськ».

Уклавши з клієнтом договір на будівництво житла в комплектації «Каркас+», ми приступили до робіт. Як і хотів замовник, роботи були виконані швидко, точно в термін, а ми у свою чергу отримали ще одного вдячного клієнта і хороші відгуки.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити