Каркасний будинок з мансардним поверхом в Дарницькому районі

Будинки з мансардами популярні серед замовників не тільки завдяки цікавому зовнішньому вигляду, але і можливістю отримати житло необхідної площі при наявності невеликої ділянки і бюджету, недостатнього для будівництва повноцінної будівлі в два поверхи.

Мансарда є житловим приміщенням горищного типу, де зазвичай розташовуються спальня, кабінет, гардеробна. Відмінною рисою є скошені стіни, адже вони знаходяться під самим дахом. Така деталь надає оригінальний вигляд не тільки зовнішній стороні будинку, але і дозволяє цікаво обіграти інтер’єр. Наприклад, розташувавши вікна в даху, можна зробити кімнату світлішою, а також спостерігати за тим, як в небі пропливають хмари.

Проєкт каркасного будинку з мансардним поверхом

Проєкти мансардного житла дозволяють максимально ефективно розпланувати загальну площу будівлі. Архітекторами нашої компанії розроблена достатня кількість оригінальних креслень будівель, у яких завдяки доопрацюванням технічний поверх перетворюється на затишну спальню або дитячу, робочий кабінет

 • Проєкти на споруди такого типу завжди відрізняються оригінальністю, адже додаткове приміщення має особливу геометрію стін, віконних і дверних проємів, даху.
 • Облаштування стін і даху мансардного поверху каркасного будинку вимагає менших витрат на реалізацію, ніж одно- і двоповерхові будинки такої ж площі.
 • Такі варіанти будинків цікаві і дозволяють створювати незвичайні інтер’єри.
 • Приватні мансардні будівлі займають менше площі, ніж будинки в один поверх такої ж площі.
 • Побудувавши будинок мансардного типу, замовник отримує ще одну кімнату, але, не за рахунок додаткового зведення стін.
 • Планування мансардного будинку дозволяє довше утримувати тепло всередині приміщення, внаслідок чого відбувається економія на обігріві житла в холодну пору року.

Який проєкт будинку обрати – типовий або індивідуальний? Розроблені нашими архітекторами креслення оригінальні і сучасні. При їхній розробці використовується досвід попередніх варіантів і враховуються основні потреби замовників.

Розташовані на сайті “Київ Каркас” готові проєкти мають якісні фото та описи із зазначенням основних характеристик будівель. По фото можна оцінити зовнішній вигляд кожного будинку, а креслення дадуть уявлення про їхнє планування. За багатьма типовими проєктами вже було зведено житло і вони перевірені як будівельниками, так і власниками в процесі експлуатації. Але, є можливість зустріти такі ж будівлі на своїй або сусідній вулиці. Тому, за бажанням клієнта, креслення може бути складене з урахуванням індивідуальних побажань сім’ї.

Особливості будівництва мансардного поверху канадського будинку

Перш ніж побудувати мансардний поверх в канадському будинку, зводиться коробка першого рівня. На даному етапі не відбувається ніяких особливих дій. Майбутнє житло встановлюється на підготовлений фундамент, вибір якого залежить від побажань забудовника і грунту на території під забудову. Будівництво мансардних поверхів здійснюється в наступному порядку:

 • Якщо нижній рівень зведений з блоків, цегли та інших, відмінних від деревини матеріалів, необхідно провести гідроізоляцію. При використанні каркасної технології в даному етапі немає необхідності.
 • Облаштування каркасу з добре просушеного і обробленого антисептиками і антипіренами бруса.
 • Обшивка огороджувальних конструкцій ОСБ-плитами, мінеральною ватою, пароізоляцією і супердифузійною мембраною.
 • Облаштування кроквяної системи з проведенням покрівельних робіт.

Даний перелік робіт показує, що облаштування мансарди практично не відрізняється від зведення повноцінного поверху каркасного будинку. Відмінностями є форма стін і розташування приміщення безпосередньо під дахом.

Як побудувати каркасний будинок з мансардним поверхом під ключ

Сьогодні мало хто наважується здійснити будівництво житла своїми руками, так як це вимагає великої кількості сил і часу, а також необхідних знань і навичок. Тільки правильне будівництво дозволяє отримати гарний надійний будинок, в якому буде затишно протягом року і за це не доведеться багато платити. Сучасні технології дозволяють недорого замовити весь процес, починаючи з планування каркасного будинку 8х10, 10х10 та ін. з мансардним поверхом і, закінчуючи його зведенням в будівельній компанії.

Ми знаємо, як побудувати каркасний будинок з мансардним поверхом в обмежені терміни, який обійдеться дешевше аналогів, виконаних з інших матеріалів. Одним із прикладів наших робіт є будівля, зведена в Київській області на Осокорках. Роботи були проведені будівельною бригадою в комплектації «Каркас +», детальніше ознайомитися з якою можна в розділі «Ціни».

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити