Каркасний будинок безкоштовно – міф чи реальність?

Бажання заселитись у власне житло штовхає сім’ї на пошук різних рішень. На жаль, не кожна з них може дозволити собі отримати готовий котедж під ключ із цегли через дорожнечу як матеріалів, так і послуг будівельної бригади. Звідси й виникає питання, чи можна збудувати сучасний надійний будинок самотужки.

Чи можна звести каркасні будинки безкоштовно

Будівельний ринок сьогодні пропонує забудовникам житло не лише зі знайомих усім цегли та шлакоблоку. Наразі для створення будівель житлового та нежитлового призначення часто використовуються піно- та газоблоки, а також черепашник або брус. Останніми роками в Україні набуває популярності й каркасна технологія, що прийшла до нас зі США, Європи та Скандинавії. Що це за методика та в чому її популярність? Каркасні будівлі давно популярні у світі завдяки своїй помірній вартості, можливості заселитися у власне житло за короткий проміжок часу та, головне, енергоефективності.

Щоб дізнатися про суму, можна використати розташований на сайті «Київ Каркас» онлайн-калькулятор каркасного будинку. Технологія не відрізняється складністю, але, як і в інших варіантах, тут є свої особливості, які важливо враховувати при будівництві житла. Чи означає це, що варто спробувати створити власний будинок 8х8 самостійно – закупити матеріали, а роботи провести самотужки? Зробити це можна, але щоб отримати надійну, довговічну та енергоефективну будівлю, доведеться попередньо отримати необхідні знання:

  • дізнатися, який тип фундаменту краще використовувати для конкретного типу ґрунту;
  • який шар утеплювача дозволяє зробити споруду 6 на 6 енергоефективною;
  • як правильно зібрати стіни, щоб унеможливити містки холоду;
  • як складається кошторис для будівництва.

І це лише частина пунктів, яких треба дотриматися при зведенні каркасно-щитової споруди 6 на 8. А ще необхідно створити проект і зробити розрахунки, якими ви керуватиметеся в процесі проведення робіт, а також отримати дозволи у відповідних органах. Полегшити собі завдання ви можете, завантаживши чек-лист з будівництва на нашому сайті.

Проекти каркасних будинків безкоштовно – завантажувати чи ні?

В інтернеті нескладно знайти пропозиції завантажити проекти одноповерхових каркасних будівель з гаражем безкоштовно. Але хоч би якою привабливою вам здавалася така пропозиція, не поспішайте цього робити, якщо ніхто не гарантує правильність зазначеної інформації.

Ви любите працювати безкоштовно? Ні? Так само й архітектори хочуть отримувати оплату за свою працю. Це означає, що вони не надають своїх робіт для загального використання. Виставлені роботи є прикладом того, що ви можете замовити їх безпосередньо у спеціаліста чи компанії. Тобто, завантаживши проект з будь-якого сайту та розпочавши по ньому будівництво житла, в результаті ви витратите значно більше коштів, ніж планували, на переробки.

Як отримати безкоштовно проект каркасного будинку з кресленнями

Чи є можливість отримати безкоштовне планування? Так, це можливо. Але вам доведеться безпосередньо звернутися в будівельну компанію, яка облаштовуватиме фундамент, зводити стіни та дах. Тобто, замовивши в «Київ Каркас» проведення повного циклу будівельних робіт, ви отримуєте планування та безкоштовний розрахунок каркасного житла. Креслення будуть адаптовані під ваші запити та особливості земельної ділянки, внаслідок чого в будівлі буде комфортно перебувати будь-якої пори року й вона прослужить не одному поколінню мешканців.

Безкоштовні креслення каркасних будинків

Ми пропонуємо своїм клієнтам типові креслення будівель на один і два поверхи або з мансардою. Ви можете вибрати варіант серед невеликих споруд або просторих котеджів з усіма вигодами. Усі вони створені з урахуванням потреб сучасних сімей та чинних будівельних норм. Цікавлять індивідуальні проекти каркасних будівель? Розкажіть нашим конструкторам про свої вподобання у стилістиці, розмірах житла, а також про те, які приміщення необхідні для комфортного проживання вашої родини.

Ваш будинок може як містити тільки основні приміщення, так і бути доповненим робочим кабінетом, кінотеатром або сауною. За наявності автомобіля ми створимо проект житла з гаражем. Великою популярністю серед наших клієнтів користуються споруди з терасою та другим світлом. Сумніваєтеся, на якій моделі будівлі зупинитися? Перегляньте фото побудованих робіт, почитайте відгуки про житло та співпрацю з нашою компанією в цілому. Така інформація допоможе зробити правильний вибір.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити