Каркасний будинок для проживання в Бориспільському районі

Мрія про власний затишний будинок деяким людям здається нездійсненною. Така непевність у власних можливостях посилюється в період економічних криз, коли вартість матеріалів і робіт стає для багатьох захмарною. Але навіть з такої ситуації є вихід. Канадська методика дозволяє побудувати власне житло за розумною вартістю. Що впливає на кінцеву ціну, які використовуються матеріали, та іншу цікаву й корисну інформацію читайте далі.

Каркасні будинки для проживання недорого: переваги технології

Забудьте про те, що отримати власне житло для зимового проживання можна тільки власними силами. Такий варіант сьогодні неактуальний. Постійне збільшення вартості енергоресурсів призвело до популяризації енергоефективного житла, із приводу створення якого краще звертатися до фахівців:

 • Ми порекомендуємо технологію, що дозволяє створити сучасну енергоефективну будівлю за нижчою вартістю, ніж ціна споруди з каменю, не втративши при цьому якість. З нами ви зрозумієте, що недорогі каркасні щитові будівлі – це не міф, а реальність.
 • На створення канадської споруди піде всього кілька місяців, тоді як житло з каменю будують роками. Терміни залежать від площі будівлі та обсягу необхідних робіт. При цьому завдання виконуються невеликою бригадою будівельників.
 • Ми створимо проект і зведемо екологічне житло в будь-якому архітектурному стилі. Ви можете вибрати хай-тек, барн або класику. Також ми врахуємо ваші побажання щодо розміру й кількості поверхів, впишемо споруду в будь-який тип ландшафту.
 • Канадські будівлі надійні та довговічні. Ми використовуємо деревину, що пройшла обробку спеціальними засобами на наших виробничих потужностях, тому вона не схильна до швидкого загоряння, псування гризунами, утворення цвілі й грибка.

Ціни на каркасні будинки недорого для постійного проживання

Купити недороге житло за каркасною технологією можна не тільки маленького розміру. Частина наших клієнтів сьогодні проживає в просторих одно- й двоповерхових особняках, або ж у будівлях з мансардою. А коштують недорого вони у порівнянні з цегляними спорудами, де і сам матеріал, і оплата праці будівельних бригад виливаються в пристойну суму.

Ми завжди ділимося з потенційними клієнтами інформацією, що стосується будівництва канадських споруд. Навіть пропонуємо завантажити безкоштовно посібник з будівництва. Але чи варто витрачати особистий час, а можливо й нерви на переробки, якщо можна заселитись у власне житло в короткі терміни й не переживати про нього в процесі експлуатації? Завдяки чому вдається досягти економії?

 • Будівництво споруд під ключ недорого за каркасною методикою передбачає використання полегшених типів фундаменту.
 • Практично всі завдання виконуються невеликою бригадою будівельників. Важку будівельну техніку використовують у виняткових випадках.
 • Шару мінеральної вати у складі стін досить, щоб будівля вийшла тихою і теплою. Споруди не вимагають додаткової шумо- й теплоізоляції.
 • У роботі застосовується вирощена в Україні деревина.

З вартістю квадратного метра споруд у різних комплектаціях та інформацією, які роботи туди входять, можна ознайомитися в розділі «Ціни».

Проекти каркасних будинків для постійного проживання

Співробітники компанії «Київ Каркас» зведуть для вас одноповерхову або двоповерхову будівлю, що відповідатиме вашим уявленням про затишне житло. Ви можете вибрати будь-який з типових проектів, створених нашими архітекторами. Варіанти представлені на сайті та відрізняються розмірами, архітектурними стилями, кількістю й розташуванням приміщень. Є тут і споруди з мансардою або другим світлом. Гараж може бути частиною будівлі або розташовуватися окремо. Багато споруд доповнені терасою – відкритою або закритою. Двоповерхові та мансардні будівлі оснащені лоджіями або балконами.

Також пропонуємо замовити канадський будинок недорого для постійного проживання за індивідуальним проектом. Ви можете принести фотографію будівлі, яку побачили в журналі, фільмі, на вулиці, або ж просто описати, як вона повинна виглядати. Наші архітектори створять проект будь-якої складності відповідно до ваших побажань.

Недорогий каркасний будинок для постійного проживання в Борисполі

Приємно, коли заповітна мрія збувається! Саме так і сталося з однією із наших клієнток, яка одного разу зателефонувала до нас і розповіла, що протягом багатьох років мріє побудувати невеликий власний будиночок. До початку проектування замовниця кілька разів приїжджала на локації наших об’єктів, де отримала відповіді на всі запитання. Ми їй не тільки розповіли, а й показали:

 • що таке канадські будівлі;
 • як вони можуть виглядати;
 • який можна вибрати фундамент;
 • з яких матеріалів збираються стіни;
 • якої кількості утеплювача достатньо, щоб житло вийшло енергоефективним.

Даний проект цікавий тим, що нам довелося створити аналог споруди, яка припала замовниці до душі при перегляді одного з улюблених відео. Нашим конструкторам вдалося створити відповідний проект, після чого будівельна бригада розпочала створення будівлі в комплектації «Під ключ».

Бажаний результат був досягнутий, і замовниця залишила всі сумніви, що стосуються якості нашої роботи та можливостей канадської технології. З будівельним процесом і готовим результатом можна ознайомитися на фото.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити