Каркасний будинок для проживання під ключ в Бориспільському районі

Звертаючись в “Київ Каркас”, потенційні забудовники задають різні питання, що стосуються каркасного житлового будівництва. Хоча канадська технологія давно поширилася по різних країнах, населення України знає про неї не так багато. Але факт, що вона дозволяє швидко і відносно недорого заселитися в свій енергоефективний будинок, змушує забудовників задуматися про доцільність її вибору.

Не варто вважати, що будова з дерева непридатна для постійного проживання. Такі будівлі при правильній експлуатації можуть служити дуже довго, про що свідчать будинки, які перейшли сторічний рубіж.

Проекти каркасних будинків для постійного проживання

Якщо потрібен проект будинку за каркасною технологією, готові варіанти житла під ключ можна подивитися на сайті компанії “Київ Каркас”. Будь-який з них можна вибрати як основу для будівництва майбутнього житла. Тут представлені в асортименті споруди в різних архітектурних стилях, в один і два поверхи, з мансардою. Залежно від потреб, можна знайти маленькі затишні будови для невеликої сім’ї, варіанти для дачних будиночків, або ж просторі особняки з масою зручностей для постійного проживання. Вони можуть бути доповнені балконами і лоджіями, затишними терасами, гаражами або навісами для транспортних засобів.

Каркасні будинки для зимового проживання під ключ виконуються з екологічних матеріалів і не дають в процесі експлуатації відчуття дискомфорту. У них присутні всі необхідні для комфортного проживання комунікації. Також будівлі мають:

 • Високі показники шумоізоляції, так як конструкція стін не дає стороннім звукам ззовні проникати всередину будівель.
 • Хороші теплоізоляційні властивості, так як якісний утеплювач сприяє ефективному збереженню тепла всередині приміщень.
 • Високі показники міцності, так як будівлі не бояться сильних поривів вітру, великого скупчення снігу, зайвої вологи, коливання температур.

Зимовий будинок під ключ можна замовити і за індивідуальним проектом. Обговоривши всі деталі, наші архітектори створять планування будинку, який повністю відповідає побажанням клієнта.

Як розраховується ціна на каркасний будинок в комплектації під ключ

Вартість будівництва житла з дерева залежить від тих же чинників, що і виконаного за іншими технологіями.

Але канадські будинки обходяться дешевше в результаті таких факторів:

 • Простота монтажу і невелика вага матеріалів, що дозволяють всі етапи виконати невеликий бригаді і зменшити витрати на оплату робіт.
 • Легка вага готової конструкції не потребує застосування капітального фундаменту, як у випадку з цегляними будівлями. Менш витратна основа також призводить до зниження загальної вартості будинку.
 • Будівництво каркасного житла переважно обходиться без використання важкої будівельної техніки, що також позбавляє забудовників від зайвих витрат.
 • Виконання робіт по зведенню будинку під ключ представниками однієї компанії – ще один крок до зменшення ціни на житло.

Ціни на каркасні будинки під ключ для постійного проживання

Кожного забудовника цікавить питання, скільки коштує житло за канадською технологією. З вартістю будівель за готовими проектами можна ознайомитися на сайті “КБК Київ”. Ціна проекту індивідуальної розробки може бути озвучена після його затвердження і складання кошторису. При цьому враховуються такі критерії, як:

 • Особливості проекту, складеного в конкретному випадку.
 • Особливості ландшафту, розташування ґрунтових вод, типу ґрунту.
 • Загальний розмір будівлі.
 • Обрані для оздоблення матеріали.
 • Відстань комунікацій.

Щоб попередньо прорахувати приблизну вартість будівлі, можна використовувати ціну квадратного метра будівництва будинку в комплектації під ключ, прописану в відповідному розділі сайту.

Як побудувати каркасний будинок для проживання під ключ

Якщо вас цікавить будівництво недорогого будинку під ключ, варто звернути увагу на каркасну технологію. Моніторинг ситуації на будівельному ринку дозволяє переконатися в хорошому співвідношенні ціни / якості канадських будинків. Саме тому клієнти все частіше звертаються до нас щодо будівництва дерев’яного будинку. Одне з будівництв компанією “Київ Каркас” було проведено в с. Чубинське Київської області. Каркасний будинок в комплектації «під ключ» розташувався в дачному кооперативі. Його використання планується замовниками для початку в якості дачі, а в майбутньому – як будинку для постійного проживання.

Будова містить передбачені проектом коридор з тамбуром, санвузол, одну спальню і кухню-вітальню з терасою. Також в будинку є технічне приміщення, що має окремий вхід. Будинок за проектом «Чубинське» має все необхідне для цілорічного комфортного перебування мешканців. Будівництво «під ключ» стало вигідним вкладенням коштів для замовників, і вже через кілька місяців з моменту укладення договору вони змогли стати власниками власного будинку.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити