Як побудувати каркасний будинок своїми руками

Каркасні будинки сьогодні популярні в усьому світі. Вони будуються швидше, ніж будівлі за іншими технологіями, екологічно безпечні, відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками. І, якщо будівництво капітальних будівель з цегли і бетону багатьом сім’ям протягом років не давало можливості отримати власний заміський будинок, бюджетні каркасні будівлі посприяли зміні даної ситуації. Вони вимагають значно менших витрат на закупівлю матеріалу для фундаменту, стін, даху. Тут немає потреби в застосуванні важкої будівельної техніки, так як вага матеріалів дозволяє справлятися з роботою невеликій бригаді.

Будівництво каркасних будинків своїми руками

Багато замовників задаються питанням, чи можна побудувати дерев’яний каркасний будинок своїми руками. Можна, можливо. Але, не варто довіряти розповідям в мережі інтернет про те, що це дуже просто і дві недосвідчені людини без поспіху, всього за місяць, зведуть надійне житло. Каркасна технологія не представляє особливих складнощів. Кожен етап має свою черговість. Але, важливо знати особливості складання кожного вузла, розуміти принцип роботи.

Тобто, щоб будівництво каркасного будинку своїми руками пройшло успішно, недостатньо скачати покрокову інструкцію. Не менш важливо бути майстром, мати відповідний досвід. Щоб його отримати, необхідно витратити чимало часу і пройти відповідне навчання. Більш тривалим є отримання досвіду методом власних проб і помилок.

Крім часу, в обох випадках буде потрібно вкладення чималих коштів. І якщо Ви не збираєтеся в майбутньому займатися будівництвом професійно, набагато економніше обійдеться звернення до професіоналів. Бригада фахівців зведе будинок вашої мрії в короткий час. І, головне, житло буде надійним і прослужить своїм власникам не один десяток років.

Як побудувати каркасний будинок

Канадська технологія, як і інші методики, має свої особливості. Їх дотримання дозволяє будівельникам зводити красиві і міцні, а головне – енергоефективні будівлі. Будівництво під ключ каркасних будинків складається з наступних етапів:

 • Складання проекту, кошторисної документації та затвердження.
 • Закупівля будівельних і оздоблювальних матеріалів.
 • Зведення фундаменту для каркасного будинку.
 • Монтаж каркасу житла з утепленням.
 • Облаштування даху.
 • Підведення електрики, систем подачі води, газу.
 • Монтаж дверей і вікон.
 • Проведення оздоблювальних робіт всередині і зовні будівлі.

Кожен з етапів здійснюється згідно зі схемою побудови будинку. Спочатку йде облаштування основи. Невелика вага стін і даху, зроблених з пиломатеріалів, дозволяє використовувати стрічковий або плитний фундамент. Вибір робиться з урахуванням побажань замовника, міцності грунту, розташування грунтових вод. Каркас будівель монтується з попередньо обробленого дерев’яного бруса. При його виробництві деревина просочується антисептиками і протипожежними засобами. Готовий каркас обшивається ОСБ-плитою, після чого утеплюється мінеральною ватою. Таким чином, замовник отримує шумоізолюючу будівлю, захищену з усіх боків від холоду і вітру.

Для облаштування покрівлі будівельники використовують кроквяну систему. Для покриття застосовується бітумна або металева черепиця. Зовнішні стіни, за бажанням замовника, можуть бути обшиті сайдингом, фальшбрусом, оштукатурені або покриті плиткою. Для внутрішніх стін використовується гіпсокартон і деревина. Для фінішного оздоблення застосовуються фарба або шпалери. Для кращого розуміння процесу можна подивитися відео, які розташовані на сайті компанії.

Будинку по каркасної технології в Києві від Київ Каркас

Якщо з усіх технологій для будівництва будинку Ви вирішили віддати перевагу каркасній методиці, зверніться в компанію “КБК Київ”. Ми будуємо будинки з дерева на в Києві та Київській області і готові:

 • надати замовникам необхідні консультації;
 • виїхати на ділянку, щоб вивчити особливості території;
 • запропонувати найбільш оптимальні варіанти проектів;
 • забезпечити повний будівельний цикл.

Проект будинку забудовники можуть вибрати як типовий, так і індивідуальний. Готові схеми і планування будинків за каркасною технологією розташовані на нашому сайті, тому кожна сім’я може знайти для себе прийнятні варіанти. Індивідуальні креслення і плани розробляються після спілкування архітектора з замовником та обговорення всіх потреб, відвідування території під забудову.

У нас можна замовити як великий, так і міні будинок. Також це може бути прибудова до будинку, надбудова, що збільшує житлову або господарську площу і розширює зону комфорту мешканців. Ми знаємо, як зробити каркасний будинок недорого, мінімізуючи витрати замовника на закупівлю матеріалу і оплату роботи будівельної бригади.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити