Як побудувати каркасний будинок у Києві

Канадське будівництво поширене у всьому світі вже протягом багатьох століть. Ця технологія розвивалася у різних куточках планети – Японії, Скандинавії та Канаді. Залежно від місцевості використовувалися різні матеріали, але незмінною залишалася основа – дерев’яний каркас. Цікаво, що перший проект каркасного будинку створив Леонардо да Вінчі.

Що таке каркасне будівництво

Поширена думка, що канадські будівлі холодні, недовговічні та пожежонебезпечні. Ще кілька десятиліть тому це відповідало дійсності, проте нові технології та покращення будівельних матеріалів усе змінили. Сьогодні будівництво енергоефективних споруд за каркасною технологією широко розповсюджене у країнах Європи та Америки – і це стосується не лише теплих регіонів, а й півночі.

Дерев’яний каркас – це “скелет” будівлі, що складається з горизонтальних та вертикальних обв’язок. Це легка конструкція, яка не вимагає потужної основи, тому підійде стрічковий, пальовий або стовпчастий фундамент, що дозволить заощадити фінанси, час та сили на встановлення. Один із найважливіших етапів спорудження житла під ключ – утеплення. Теплоізоляційний матеріал монтують між зовнішньою та внутрішньою обшивкою. Такий підхід допомагає зберігати тепло взимку та прохолоду влітку. Від якості утеплювача залежить, скільки коштує канадський будинок у Київській області. Які матеріали використовують:

 • мінеральну вату;
 • пінопласт;
 • пінополіуретан.

Будівництво котеджу за каркасною технологією передбачає обов’язкову пароізоляцію, адже вона забезпечує хорошу циркуляцію повітря через стіни. Останній етап робіт – зовнішнє оздоблення будівлі. Для нього використовують сайдинг (вінілові панелі з матовою поверхнею), декоративну цеглу, камінь або блок-хаус.

Переваги та недоліки каркасного будинку

Зібрані за всіма правилами канадські споруди нічим не поступаються будівлям із цегли чи газоблоків. Багато хто намагається побудувати житло власними руками, але для цього потрібно мати високий рівень професіоналізму, тому краще не ризикувати. Каркасні будівлі в Києві під ключ набувають все більшої популярності. Ось головні причини:

 1. Доступна вартість за 1 м кв. Відсутність котловану під фундамент, недорогі матеріали, просте зовнішнє та внутрішнє оздоблення – це те, що дозволяє заощадити.
 2. Швидкі темпи зведення. Залежно від площі об’єкта будівництво триває від 2 до 5 місяців. Невеликий дачний будиночок можна побудувати за 1 місяць. Також не потрібно багато людей – достатньо 3-5 професійних будівельників. До того ж роботи можна проводити будь-якої пори року.
 3. Екологічність та енергоефективність. Використовуються лише натуральні матеріали, що дуже корисно для здоров’я людей. Незважаючи на тонкі стіни, канадські будівлі прекрасно зберігають тепло, що допомагає економити на опаленні.

Не дивно, що наші клієнти завжди задоволені своїм вибором. В селі Хотянівка Київської області ми збудували споруду площею 57 м кв. Для клієнтки було дуже важливо швидко завершити будівництво. Незважаючи на те, що син замовниці вибрав житло із газобетону, сама клієнтка віддала перевагу канадській технології. Наша компанія змогла реалізувати всі побажання замовниці, а будівництво проходило в комплектації “Під ключ”. Але перш ніж купити каркасний будинок, бажано дізнатися про його недоліки. Це, зокрема:

 • Пожежна небезпека. Відомо, що дерево легко спалахує, хоча згоріти може як цегляна споруда, так і будівля з бруса. Але набагато легше спалахують предмети інтер’єру та меблі, ніж стіни житла. Тим більше що під час будівництва всі матеріали обробляють спеціальною захисною рідиною.
 • Недовговічність. Грибок та цвіль небезпечні для дерева. Також загрозу несуть гризуни та комахи. Але для усунення цих недоліків використовується технологія обробки матеріалів захисними речовинами. За умови правильного догляду канадський будинок може стояти понад 100 років.
 • Погана шумоізоляція, яка може бути наслідком порушення технології будівництва, коли стінові панелі погано підігнані одна до одної та між ними залишаються проміжки. Це ще одна причина найняти професіоналів.

Зрозуміло, що всі недоліки канадського житла або легко усуваються, або виникають через несумлінних робітників.

Хто будує каркасні будинки у столиці?

Компанія “Київ Каркас” займається будівництвом за канадською чи модульною технологіями. Ми маємо великий вибір типових проектів каркасних споруд. Також ми розробляємо проекти для будь-яких будівель та технологій. Ціна на каркасне житло у Києві залежатиме від площі об’єкта, матеріалів та виконаних робіт. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання, тому якщо ви мрієте про затишний і практичний будинок – звертайтеся до нас. Ми втілимо ваші ідеї в життя!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити