Каркасний будиночок під ключ у Броварському районі

Каркасна технологія дозволяє будівельникам зводити будинки будь-якої складності та виконувати замовлення сімей з різним рівнем достатку. Вперше такі будівлі з’явилися в Канаді та Америці, а згодом – отримали визнання у всьому світі. З деякими змінами методика перекочувала в Фінляндію, Німеччину, Швецію, Японію. Дані країни не відрізняються особливо теплими погодними умовами, що говорить про доцільність використання такого способу будівництва в регіонах з будь-яким кліматом.

Каркасний дачний будиночок під ключ

Пройшли часи, коли дачні будиночки будувалися невеликого розміру, для можливості сховатися в негоду і для зберігання інвентарю. Сьогодні купити каркасно-щитовий садовий будиночок можна з різним рівнем комфортності і навіть можна використовувати його як повноцінне житло. У чому полягає популярність каркасних дачних будинків? Це пояснюється такими перевагами:

  • Технологія дозволяє купити дачу під ключ недорого. Вартість матеріалів і робіт, в порівнянні з аналогами з інших матеріалів, явно нижча, що іноді важливо для замовників.
  • Будинки – екологічні. Вони зводяться нашою компанією на основі деревини, вирощеної на території України. Також ми використовуємо будівельні матеріали, виготовлені відомими брендами, що забезпечують безпеку даного продукту.
  • Замовити недорого каркасники можна незалежно від пори року, не чекаючи відповідного сезону. Будівництво відбувається в короткі терміни і невелику споруду можна отримати протягом двох-трьох тижнів.
  • Зведення каркасного будинку дозволяє заощадити на фундаменті. Для конструкції з невеликою вагою немає необхідності робити масивну основу, що є основною частиною витрат.
  • При каркасній технології використовуються енергоефективні теплоізоляційні матеріали. На відміну від кам’яних, стіни товщиною в 20 см, зроблені за канадською методикою, добре зберігають тепло і дозволяють заощадити на оплаті комунальних рахунків. У холоди будинок прогрівається всього за декілька годин.
  • Технологія дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські та архітектурні ідеї. Це може бути як каркасний гостьовий садовий літній будиночок, так і повноцінне житло для постійного проживання.

Проекти дачних каркасних будиночків під ключ

Сучасні дачі відрізняються розмірами і зовнішнім виглядом. Замовники можуть побудувати будиночок, виходячи з власних побажань. Для цього важливо визначитися з проектом. Його можна вибрати на сайті компанії “Київ Каркас” або замовити індивідуальну розробку.

Якщо вам потрібна каркасно-щитова будівля для дачі під ключ недорого, зверніть увагу на варіанти невеликого розміру. Вони красиві зовні та комфортні всередині, мають всі необхідні для тимчасового перебування зручності. При необхідності, таке житло може бути використане і для постійного проживання.

Канадська технологія будівництва дозволяє зводити і просторе житло для дачі недорого, в порівнянні з іншими методиками. Великі споруди містять більше можливостей для комфортного відпочинку. У них можуть знаходитися більярдна, сауна, кінотеатр та інші необхідні приміщення. Дачні будиночки, як і житло для постійного проживання, можуть бути оснащені терасою, гаражем, балконом або лоджією. При бажанні отримати дачу індивідуального планування, зверніться до наших архітекторів. Після обговорення всіх нюансів, вони створять проект, що відповідає особливостям місцевості, ґрунту і озвученим вимогам.

Скільки коштує канадський дачний будиночок під ключ

Сім’ї, які бажають обзавестися власним дачним будинком, цікавляться, яка ціна на каркасний будиночок під ключ. Вартість квадратного метра можна подивитися на нашому сайті у відповідному розділі. Тут же представлена вартість на інші можливі комплектації. Це дозволяє самостійно прорахувати орієнтовну ціну готової споруди. Точні розрахунки проводяться після складання проектно-кошторисної документації. У будь-якому випадку, ціни на канадські будівлі “під ключ” недорогі в порівнянні з іншими варіантами конструкцій.

Каркасний будиночок під ключ в Києві

Недорогі каркасники в Києві та Київській області досить затребувані. Їх замовляють як в самій столиці, так і в невеликих населених пунктах. Одним із прикладів є будівництво в селі Пухівка Броварського району Київської області.

Поставлене замовником завдання було не зовсім звичайним. Нашій команді потрібно було звести нетипову споруду в японському стилі – «чайний будиночок». Як з’ясувалося, перед зверненням до нас, клієнт переглянув ряд інших варіантів. Але, відвідування наших об’єктів допомогло йому зробити остаточний вибір і зупинитися на співпраці з компанією “Київ Каркас”. Згідно з укладеною угодою, будівництво будівлі проводилося в комплектації «під ключ».

Які ціни на маленькі дачі за канадською технологією? Залежить від площі і складності споруди. Звертайтесь до нас та отримайте відповіді на всі питання, стосовно будівництва!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити