Каркасний дуплекс у Фастівському районі – унікальність і переваги

Одним із найбільш креативних проектів «Київ Каркас» стало зведення каркасного просторого будинку на дві сім’ї в с. Гатне. Наша команда почала будівництво будівлі на вже готовому фундаменті, який замовник попередньо підготував сам. На етапі проектування слід враховувати всі фактори, що стосуються побудови. Якщо це дуплекс, чи буде це дзеркальне відображення? Тому дуже важливо вибрати конструктора, архітектора і будівельну бригаду, які продемонстрували розуміння принципів проектування і спорудження енергоефективних будинків.

Вирішивши замовити дуплекс у компанії «Київ Каркас», клієнт отримав житло з рядом переваг:

 1. Побудувати такий котедж швидше й простіше, ніж два будинки окремо.
 2. Підведення комунікацій до будівлі відбувається комплексно, що скорочує витрати на монтаж систем.
 3. Завдяки суміжним стінам і єдиному котлу економиться плата за опалення приміщень.
 4. Раціонально використовується територія земельної ділянки під забудову.
 5. Всі юридичні питання, що стосуються введення об’єкта в експлуатацію, вирішуються заодно.

Навіть якщо у вас не така велика земельна ділянка, як у нашого клієнта, це нестрашно. У нас є безліч креслень будівель у різних стилях, які прекрасно впишуться у вашу дачну ділянку.

 Як побудувати каркасний дуплекс на дві сім’ї?

Ефективна співпраця клієнта з нашими конструкторами й архітекторами призвела до розробки незвичайного планування просторого будинку площею 270 м кв. Комплектація споруди охопила:

 • будівництво каркаса;
 • монтаж даху з неординарною геометрією;
 • наявність двох окремих входів.

Професіонали нашої компанії створюють макети будівель в тривимірному форматі для того, щоб ви могли наочно бачити, як буде виглядати готова споруда.

Скільки коштує каркасний дуплекс?

Каркасна методика будівництва дає можливість втілення в реальність практично будь-яких побажань покупців. Такі будівлі стають відмінним варіантом для молодих сімей або близьких родичів, які вважають кращим житло на свіжому повітрі ближче до природи. Ціна будинку “під ключ” на 2 сім’ї буде залежати від:

 • розмірів споруди;
 • складності планування;
 • обраних покупцем матеріалів.

Також деякі елементи інтер’єру та екстер’єру роблять будинок дорожчим. Наприклад:

 1. Висота стелі: чим вищі стелі в будівлі, тим більше буде коштувати її будівництво.
 2. Особливості дизайну: розміри і форми вікон, а також складніші зовнішні деталі можуть призвести до зростання ціни!
 3. Екстер’єр. Мріючи про будинок, облицьований цеглою або каменем, ви заплатите більше, ніж якби він був покритий фасадною штукатуркою або сайдингом.
 4. Форма споруди. Якщо будівля має незвичайну форму або багато кутів, її будівництво буде дорожчим, а додавання підвалу може істотно збільшити вартість споруди.
 5. Зовнішні елементи. Якщо потрібен басейн, літня кухня, сауна, велика тераса, гараж і т. д., доведеться додатково платити за їх обслуговування та утримання.
 6. Місце знаходження. Будівництво в деяких містах дорожче, ніж в інших, оскільки витрати на місцеві матеріали і робочу силу відрізняються.

Проект каркасного дуплекса: враховуємо особливості

Типовий проект будівлі в Київській області ретельно продуманий і оптимізований. Планування будівлі включає:

 • просторі вітальні з великою кількістю природного освітлення, через що кімнати стають світлішими й благороднішими;
 • мансарди, з якими будинок здобув привабливий і унікальний дизайн, а також розширену житлову площу;
 • тераси, що дають додаткову площу для приємного проведення часу з сім’єю та друзями.

У нашій базі даних представлені проекти з різним метражем у найрізноманітніших стилістичних напрямках. Деякі наші клієнти воліють внести зміни, щоб візуально змінити споруду. Припустимо, ви знайшли у нашій колекції проектів той будинок, про який мрієте. У нього вдала площа, необхідна кількість кімнат і зручне планування.

Але у вподобаному плані, з вашої точки зору, не вистачає всього декількох деталей, які могли б зробити його ідеальним. Якби тільки тераса була більшою, якби було більше вікон, якби можна було додати ще… Завдяки професіоналізму та великому досвіду наші архітектори можуть включити в проектування практично будь-який особистий стиль і будь-які побажання.

Каркасний дуплекс “під ключ”: одноповерхові або двоповерхові варіанти

Каркасні котеджі-дуплекси “під ключ” на один рівень користуються популярністю завдяки простоті зведення. У такому будинку в мешканців є тільки одна суміжна стіна, яка надійно обшита звукоізоляційними матеріалами. Тому домовласники будуть жити в повній тиші незалежно від того, які шуми звучать за перегородкою.

Ціни на каркасні дуплекси на два поверхи трохи вищі в порівнянні з одноповерховими. Однак такі будівлі збільшують житлову площу, дозволяючи комфортно розміститися під одним дахом відразу декільком поколінням родичів. Компанія «Київ Каркас» пропонує клієнтам кілька варіантів комплектацій. Будинки “під ключ” варто вибирати, якщо ви хочете отримати все й одразу. Якщо у вас виникли питання щодо проектування чи забудови, телефонуйте. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання і нададуть інформацію про технології. Також ми можемо відправити відповідні типові проекти безпосередньо в месенджер.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити