Каркасні будинки для проживання: якість і ергономічність

Технологія будівництва каркасних будинків прийшла до нас із Канади. Швидке зростання чисельності населення цієї країни дало поштовх для масового будівництва житлових споруд. Але метою були не поспішно збиті будиночки, а нормальне комфортне місце для життя: таке, що дає можливість не страждати від літньої спеки, тепле в холодну зиму, недороге в будівництві, економне в обслуговуванні й дуже екологічне. Цю задачу вирішили каркасно-щитові будинки під ключ. Удосконалена технологія та найвдаліші проекти перепливли океан і поступово поширилися по Європі. Сучасні канадські будівлі з використанням екологічно чистих технологій вже не новинка й у нашій країні. В них використовується одна й та ж архітектурна мова і матеріали, які ідеально підкреслюють ландшафт.

Чим зумовлена ціна на каркасні будинки для постійного проживання під ключ

Побудувати свій власний будинок бажають дуже багато людей. На покупку земельної ділянки підуть немалі кошти. Але навіть якщо ділянка вже є, будівництво житла займе багато часу і потребуватиме чималих грошей. В першу чергу важливо отримати дозвіл на будівництво споруди на своїй ділянці. А ось ціни на проекти канадських будівель роблять цю перспективу доступною для людей навіть із середнім доходом. При цьому швидке будівництво не повинне викликати сумнівів в якості споруди. Швидше це суттєва перевага даної технології будівництва. Ціна зведення каркасних будинків обумовлена такими факторами:

 1. Високотехнологічний підхід забезпечує оптимальні витрати будівельних матеріалів.
 2. Кількість доставок матеріалів на об’єкт зведено до мінімуму.
 3. Легкість конструкції каркасного житла не вимагає додаткових витрат на облаштування фундаменту.
 4. Складання самої будівлі не потребує застосування важкої й дорогої техніки.
 5. При цьому, чим утеплити канадський будинок для зимового проживання, вирішуєте ви самі, але ми застосовуємо товстий шар ізоматеріалу.

Для покупця цінова політика є істотним плюсом при ухваленні рішення про будівництво каркасного житла. Адже таким способом на багато років вперед буде вирішене питання комфортного проживання всієї родини. Ідеальний дах, горизонтальне дерев’яне облицювання фасаду надають екстер’єру більш сучасний вигляд. Пропоновані будівлі ефективно використовують наявний простір, відкриваючи найпривабливіші й панорамні види.

Знайти проекти на каркасний будинок для постійного проживання під ключ

Професійно питаннями каркасного будівництва займається компанія “Київ Каркас”. Ми працюємо в Києві та Київській області. З огляду на всі плюси і мінуси каркасних будинків, на ринок до споживача потрапляють найкращі проекти, продумані до дрібниць. На сайті компанії можна побачити фото побудованих об’єктів в Київській області та ознайомитися з відгуками про якість роботи фахівців.

У наших клієнтів завжди є захоплююча можливість розвинути свій проект в тому напрямку, щоб частину великого саду було видно з величезних вікон будинку. З нами ви зможете забезпечити собі ідеальний будинок на все життя, обравши проект з уже наявних або створивши свій неповторний індивідуальний дизайн.

Як побудувати каркасні будинки для постійного проживання недорого

Купівля квартири в Києві – дуже витратна справа. Для цього потрібно мати досить велику суму. Інвестувавши в будівництво, доведеться чекати кілька років, поки багатоповерхівку добудують. Та й ремонт бетонної коробки вимагатиме грошей і часу. Дуже правильним буде рішення купити недорогу канадську споруду в Києві. Ви заощадите практично на всьому:

 1. На проекті, якщо скористаєтеся готовим варіантом, який запропонує вам наша будівельна компанія.
 2. На часі будівництва, тому що каркасні технології дозволяють побудувати житло за кілька місяців.
 3. На нервах, тому що злагоджена робота бригади професійних майстрів позбавить вас від непотрібних витрат.
 4. На матеріалах, оскільки професійні менеджери точно використовують в роботі тільки якісні матеріали.

Таким чином, при хорошій якості будівля дійсно виявиться недорогою. Таку ж ціну ви заплатите за однокімнатну квартиру в новобудові.

Одноповерховий або двоповерховий будинок для проживання

Вибір, скільки поверхів буде в будинку, перш за все залежить від того, скільки людей буде жити в ньому постійно. А також, звичайно, від особистих побажань і вподобань. Важливий фактор – це фінансові можливості. Для облаштування на невеликій території можливий варіант як одно-, так і двоповерхової будівлі. А якщо стане тісно, особливості канадських технологій дозволять вам розширити межі шляхом добудови кімнат і веранд. Головне, що ми можемо створити привабливий і екологічно чистий будинок для особистих або бізнес цілей.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити