Каркасні будинки недорого у Бориспільському районі

Тривалий час мрія людей отримати власний житловий будинок була для багатьох нездійсненною. На ціні відбивалися дорожнеча і дефіцит матеріалів, а також висока вартість робіт. З появою на вітчизняному будівельному ринку нових технологій і матеріалів все більшу кількість сімей змогло собі це дозволити.

Побудувати недорогий каркасний будинок для постійного проживання виявилося цілком реально. Матеріали обходяться дешевше, ніж на капітальну будівлю. Сам процес зведення здійснюється невеликою бригадою і також коштує дешевше. Використовуючи канадську методику, також можна будувати дачні будинки, будівлі комерційного та адміністративного призначення.

Проєкти недорогих каркасних будинків під ключ

Грамотний підхід до будівництва житла вимагає наявності проєкту. Безліч варіантів планувань можна знайти в мережі інтернет. Вибір залежить від можливостей і смаку власників майбутнього будинку. Але, не варто звертати увагу на креслення, які можна завантажити безкоштовно. Як правило, вони мають певні недоліки і не можуть бути основою міцної та надійної будівлі. Якісний проєкт можна вибрати або замовити в компанії, яка безпосередньо займатиметься зведенням житла. Компанія “Київ Каркас” пропонує розглянути на офіційному сайті одноповерхові і двоповерхові варіанти будівель різного планування. Вони відрізняються площею, розміром і розташуванням кімнат, їх призначенням.

Тут є невеликі споруди, розміром 6х8, 8х8, які комфортні для невеликих сімей і відрізняються невисокою вартістю. Також можна вибрати споруди 10х10 та інші варіанти, що включають приміщення для додаткового комфорту, такі як сауна, робочий кабінет, оранжерея. При наявності автомобіля, можна вибрати планування з гаражем. Якщо на сайті не знайшлося проєкту за смаком, наші архітектори розроблять варіант, виходячи з побажань замовників. При замовленні необхідно озвучити бажання членів сім’ї. Також для складання креслення конструктору важливо знати особливості місцевості і ґрунту.

Ціни на каркасні будинки для постійного проживання

Одним з важливих для клієнтів питань є вартість проєктів. Так як будівлі мають відмінності, ціна на них також відрізняється і залежить від:

  • Кількості і вартості будівельних матеріалів і для оздоблення.
  • Обсягу і вартості проведених робіт.

Тому, скільки коштує дачний будинок або будова для постійного проживання, можна дізнатися тільки в індивідуальному порядку, коли буде розроблений проект та кошторисна документація. Щоб зорієнтуватися, можна подивитися ціни на житло по вже готовим проєктам на нашому сайті.

Каркасні будинки під ключ недорого в Україні – міф чи реальність

Хороший будинок не може мати занадто низьку ціну. Але, вибравши правильний матеріал і технологію, можна побудувати будинок з відмінними якісними характеристиками за приємнішою ціною. Будинки за канадською технологією в Україні – це реальна можливість для людей з різним рівнем достатку заселитися у власне житло. Під поняттям «недорого» кожен має на увазі свою вартість. Для одних – це маленький одноповерховий будиночок з основним набором приміщень. Для інших – великий комфортний особняк зі всіма зручностями, але, за розумнішою ціною, ніж будова з цегли.

Чому можна купити канадський будинок недорого, коли капітальні споруди доступні не всім?

  • Фундамент можна вибрати полегшений. Каркас і дах мають відносно невелику вагу, що не вимагає використання капітальної основи.
  • Здешевити вартість будівель дозволяє і застосування вітчизняної деревини, обробленої на власному виробництві компанії.
  • Будівництво каркасних об’єктів виконується бригадою з кількох людей в короткий період.

Де купити каркасний будинок під ключ недорого

Не варто шукати в мережі інтернет відповідь на питання, як побудувати щитовий будинок. Зверніться до фахівців і зможете заселитися у власне енергоефективне житло в стислі терміни. Ми будуємо каркасно щитові будинки під ключ за типовими і індивідуальними проєктами будь-якої складності. Фото побудованих об’єктів можна подивитися на нашому сайті.

Однією з робіт компанії стало будівництво житла в Бориспільському районі Київської області. Замовниця звернулася з проханням побудувати для своєї матері будинок мрії. Вона мала чітке уявлення про те, яким повинен бути результат.

Роботи були виконані в комплектації «Каркас +» за проєктом «Вишеньки». Мікс побажань клієнта і рекомендацій наших фахівців не підвів нас і в цей раз. Ще не встигло літо підійти до кінця, як мама нашої замовниці переїхала у власний новий будинок, про який давно мріяла.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити