Каркасні будинки під ключ у Вишгородському районі

Як побудувати недорого хороший будинок? Зверніть увагу на каркасно-щитову технологію. Такі будівлі мають масу переваг і давно популярні у світі. Для детального знайомства з методикою пропонуємо переглянути наш сайт і відвідати будівельні майданчики компанії.

Як формується ціна на каркасний будинок під ключ

Одним із найбільш поширених серед забудовників питань є вартість житла за канадською технологією. Сьогоднішні реалії дозволяють не кожній родині зводити дорогі споруди з цегли, тому багато хто шукає інші методики й матеріали, що дозволяють отримати будинок за більш доступною ціною. Доступна вартість – не означає погана якість. Каркасні будівлі давно стали популярними в інших країнах. Європейці, американці давно економлять як на будівництві споруд, так і на проживанні. А зробити ціну більш доступною для кінцевого споживача дозволяють наступні моменти:

  • Каркасні споруди переважно зводяться на полегшених типах фундаменту, які обходяться дешевше, ніж капітальні.
  • Будівництво житла незалежно від сезону дозволяє економити і на закупівлі матеріалів. Завжди можна підстосувати закупівлю матеріалів до сезону зниження цін.
  • Будівлі зводяться швидко силами бригади будівельників з 2-4 людей, спеціальна будівельна техніка використовується нечасто. Відбувається економія на оплаті робіт.

Хочете побудувати каркасно-щитовий будинок під ключ ще дешевше? Розгляньте проекти невеликих будівель прямокутної форми, які не мають надмірностей в оздобленні, з двосхилим дахом. Вони комфортні як дачні будиночки, а зручне планування також робить їх комфортними і для перебування протягом року. Прорахувати приблизно, скільки коштує споруда певної площі, можна, знаючи вартість за квадрат. Ціна різних комплектацій прописана на відповідній сторінці сайту.

Сучасні каркасні будинки під ключ в Києві

Гармонійно поєднуючи простоту з передовими технологіями, оригінальність форм з мінімалізмом, сучасні каркасні будівлі відображають дух часу. Одними з популярних стилів в архітектурі сьогодні є мінімалізм, хай-тек, барн.

Сучасне і недороге житло, створене нашою компанією, буде відрізнятися ергономічністю, функціональністю. Перш ніж приступити до зведення, ми детально продумуємо кожну деталь, щоб мешканцям в них було комфортно на будь-якому етапі життя. Заміські будинки в сучасному стилі цікаві для забудовників. Вони надають можливість відпочити від метушні великого міста, насолодитися самотою, тишею, яскравими фарбами природи. В каталозі “Київ Каркас” є фото будівель, створених в різних сучасних рішеннях. Будь-яка з них може стати втіленням вашої мрії про затишний дім.

Проекти на каркасні будинки під ключ

Затишок всі уявляють по-своєму, тому й житло ми обираємо різне. Визначитися з проектом не буде складно, якщо забудовник розуміє, як буде виглядати кінцевий результат. Типові проекти і ціни на них є на сайті. Забудовникам пропонується вибрати одноповерховий або двоповерховий варіант. Інтерес викликають і будівлі з мансардою, з другим світлом.

Що всередині? Зверніть увагу на креслення і пояснення до них. Набір кімнат різноманітний, як і їх розмір та розташування. Можна вибрати споруди, де є тільки кухня, санітарна кімната, коридор і спальня. Далі – на розсуд сім’ї. У проекті можуть враховуватися вітальня, більярдна, кімнати для гостей, сауна. Гараж може бути частиною основної будівлі, примикати до неї або стояти осторонь. Проекти недорогих канадських будинків під ключ пропонується створити й в індивідуальному порядку. Наші архітектори готові посприяти втіленню будь-яких побажань і створять для вас проект будь-якої складності.

Будівництво каркасних будинків під ключ

Наші будівлі красиві, надійні, енергоефективні та популярні серед жителів України. Звернувшись в нашу компанію, кожна сім’я, незалежно від своїх уподобань, може купити каркасний будинок під ключ для постійного проживання. Яка вартість каркасного будинку в Київській області під ключ? Зателефонуйте нашим представникам або залиште запит прямо на сайті. Ми складемо попередній розрахунок вартості житла саме тієї площі, яка вас цікавить.

Будівництво недорого передбачає зведення не тільки житлових будівель, а й комерційних споруд. Одне із замовлень на будівництво споруд, які призначені для здачі в оренду, було виконане нашою бригадою в районі Київського водосховища. Нами зводилися відразу два будинки. При цьому основа для однієї будівлі була вже готова, і при розробці проекту архітекторам довелося врахувати реальні розміри.

Договір між компанією і замовником був підписаний на будівництво в комплектації під ключ. Всі прописані в документі умови були виконані якісно, в термін, і замовник отримав можливість використовувати будівлі на свій розсуд.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити