Чому варто купити каркасний будинок у Макарівському районі

Канадський будинок – це чудовий варіант для постійного проживання. Є думка, що такі споруди тимчасові та придатні лише для літнього відпочинку. Але, як показує практика, каркасники дуже міцні, надійні та можуть простояти ціле століття.

Каркасна технологія: основні особливості

Історія будівель з каркаса налічує понад 1 тисячу років. Звичайно, на той час такі споруди відрізнялися своїм зовнішнім виглядом. Частини каркасу залишалися зовні та навіть служили елементом оздоблення. Коли почалося масове переселення до Америки й Канади, канадська технологія знову стала популярною. Для переселенців було важливим швидке будівництво. При цьому каркасник можна було розібрати та зібрати вже у новому місці. Сьогодні в Україні канадські будівлі стають дедалі популярнішими. Загалом, технологію можна поділити на два типи:

 • каркасно-рамкова (класична);
 • каркасно-щитова.

Готову споруду за каркасною технологією збирають за 2-3 місяці. За класичною технологією всі елементи даху та перекриттів готуються на будмайданчику. Після цього конструкцію утеплюють та захищають пароізоляцією. Каркасно-щитовий котедж зводиться набагато швидше, але є дорожчим за ціною. В цьому випадку вже готові стіни привозять з заводу, а робітникам залишається лише їх з’єднати.

Чи можна збудувати самостійно каркасний будинок

Будівництво канадських споруд в Україні набирає обертів. Їхня популярність настільки велика, що багато хто не хоче купити каркасний будинок під ключ, а намагається побудувати його самостійно. На допомогу приходить домокомплект для самостійного збирання. Зрозуміло, що перед початком робіт слід купити проект каркасного житла та узгодити всі необхідні питання з дозволами та земельною ділянкою.

Ціна на каркасну будівлю залежатиме від виду проекту. Типовий проект коштуватиме значно дешевше за індивідуальний. Основні етапи будівництва:

 1. Встановлення фундаменту. Оскільки канадська споруда має легку конструкцію, потужний фундамент не потрібний. Підійде пальово-гвинтовий або стрічковий. Важливо, щоб поверхня під фундаментом була максимально рівною.
 2. Обв’язування. Виконується з брусів, які обробляють антисептиком. Місця з’єднання брусів перекривають дошками.
 3. Встановлення каркасу. Спочатку монтуються кутові стійки, а потім усі інші. Після цього відбувається монтаж даху.
 4. Зовнішнє оздоблення. Стіни обшивають OSB-плитами. Також їх використовують для настилу перекриттів та покрівлі.
 5. Теплоізоляція. Утеплювач укладається між зовнішньою та внутрішньою обшивкою стін. Ціна за метр залежатиме також від утеплювального матеріалу – бажано вибирати якість, а не низьку ціну.

Будинок майже готовий. Залишається тільки зробити внутрішнє оздоблення. Виконуючи всі роботи самостійно, можна значно знизити ціни на будівництво, але без спеціальних навичок та знань краще не братися за цю справу. Одна помилка у розрахунках може призвести до плачевних результатів, тому краще не ризикувати та купити каркасну будівлю для цілорічного проживання у перевіреної фірми.

Каркасний будинок проти цегляного: за і проти

Незважаючи на високу поширеність цегляних будівель, каркасники стають все популярнішими. Багато людей зупиняють свій вибір на цій методиці та не шкодують. У Макарівському районі під Києвом завершилося будівництво котеджу площею 197 м кв. Замовник вибрав проект у скандинавському стилі. План споруди – це самостійний задум клієнтів. Ми доопрацювали деякі технічні моменти та візуалізували ідею. Проект передбачає дві великі спальні, вбиральню, санвузол, кухню з коморою, кабінет, передпокій, вітальню з виходом на терасу та гараж.

Будівництво каркасного житла на Київщині проходило в комплектації “Під ключ”. Сюди входять: стовпчасто-стрічковий фундамент, домокомплект, оздоблення фасаду, дах, металопластикові вікна, гаражні ворота та облаштування тераси. Клієнт залишився задоволеним своїм вибором та роботою, що не дивно, адже переваги канадських споруд безперечні:

 1. Надійність. Звичайно, цегляні будівлі міцні та довговічні, але каркасники нічим їм не поступаються. Такій споруді не страшний шквальний вітер, сильна буря чи снігове навантаження. Одноповерховий чи двоповерховий канадський будинок витримує навіть потужні землетруси.
 2. Довговічність. Як цегляний, так і дерев’яний котеджі можуть служити 100 і більше років. Як підтвердження – старі будівлі в стилі фахверк.
 3. Теплоізоляція. Тут перевага на боці канадського житла. При незначній товщині стін канадський котедж прекрасно зберігає тепло, чого не можна сказати про цегляний.

І головна перевага канадського житла – швидкість зведення. Будівництво цегляної будівлі може затягнутися на роки, тоді як каркасник можна звести за 1-2 місяці. Купити каркасне житло під ключ недорого краще у перевірених та надійних компаній. Ми пропонуємо канадське чи модульне будівництво. Також ми розробляємо проекти для споруд із будь-яких матеріалів.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити