Купити каркасний будинок для проживання у Фастівському районі

Пошук відповідної ділянки землі для забудови – це перший крок в процесі будівництва каркасного будинку. На цьому етапі вибір місця, рельєфу і розміру ділянки допоможе визначити розташування і розміри самої будівлі. У селищі Малютянка, яке знаходиться в Київській області, компанія «КБК Київ» звела вже не перший каркасний будинок.

З урахуванням екологічних вимог можна сказати, що дерев’яний каркас не має собі рівних. Жителі цього селища цінують “каркасники” за помірну вартість, енергоефективність та швидкість зведення. В рамках даного проекту був реалізований одноповерховий будинок площею 100 м2 з вальмовим дахом, що складається з конька і чотирьох скатів. Це – найоптимальніший варіант даху, з огляду на прямокутну форму будівлі.

Через нерегулярне надходження коштів, замовник вирішив здійснити поетапне будівництво. Спочатку ми поставили коробку та утеплили її. Потім облаштували горищне приміщення, тим самим розширивши площу, встановили вікна і двері, використовуючи “теплий монтаж” і здійснили оздоблення фасаду дерев’яним фальш брусом. На останньому етапі підключили системи життєдіяльності, такі як: водопровід, каналізацію, опалення, електрику, вентиляцію та зробили внутрішнє оздоблення. Прочитати відгуки клієнтів і поглянути відеоогляди можете на офіційному сайті компанії.

Як купити каркасний будинок для постійного проживання? Що впливає на ціноутворення?

Будівництво житла для постійного проживання здійснюється практично незалежно від погодних умов, оскільки основним матеріалом є якісно висушена і оброблена деревина, якій не страшні холоди. Якщо бажаєте замовити планування каркасного будинку або виникли інші питання – скористайтеся калькулятором цін або зв’яжіться з нами через контактні номери телефонів. Отримайте безкоштовні консультації з питань архітектури, комплектації, термінів та вартості. Скільки коштує 1 м2 будинку? На вартість за 1 м2 впливає:

  • Обрана комплектація.
  • Кількість поверхів.
  • Тип фасадного оздоблювального матеріалу.

Купити недорогий каркасний будинок для постійного проживання – що важливо врахувати

Визначення того, які деталі повинні бути присутні, а які – ні, може вплинути на кінцеву вартість житла. Особливості території, форма конструкції і деталі дизайну – ці області можуть або збільшити, або ж зменшити бюджет при зведенні будинку. Що необхідно врахувати, якщо хочете побудувати або купити житло недорого:

  1. Квадратні метри. Очевидно, що чим більші апартаменти, тим дорожче буде будівництво.
  2. Фундаменти. Тип фундаменту впливає на ціноутворення. Стовпасто-стрічковий з армованою бетонною стяжкою – найоптимальніший варіант.
  3. Матеріали. Якість матеріалів, які ви використовуєте, істотно вплине на ваш остаточний кошторис.

Проекти каркасних будинків для постійного проживання

Наші архітектори створюють проекти для тимчасового проживання, проекти котеджів та іншої нерухомості. На нашому веб-сайті є розділ “Проекти”, на ньому ви зможете ознайомитися з різними варіантами і знайти таке планування будинку, яке відмінно підійде вашій родині. Чи знаєте ви, що ми можемо адаптувати і внести зміни в будь-який із наших проектів? Якщо ви “закохалися” в планування будинку, але хотіли б дещо змінити, ми можемо врахувати це при розробці типового планування. На сайті представлені проекти і ціни на них, в розділі “Будинок під ключ”, де пропонуються три варіанти вартості в залежності від обраної комплектації.

Як побудувати недорого і купити каркасний будинок “Під ключ” для проживання за фіксованою ціною

Компанія «КБК Київ» проектує і реалізує каркасні будинки в короткі терміни, в середньому за 2-3 місяці або ж поетапно, в залежності від бажання і можливостей замовника. Для всіх видів комплектації ми пропонуємо контракт із фіксованою ціною – це кращий варіант, який допоможе власнику уникнути несподіваного збільшення витрат у міру реалізації об’єкта. Це означає, що після розробки робочого проекту ми повідомляємо вам ціну за весь проект, включаючи витрати на робочу силу і доставку матеріалів. Угода про фіксовану ціну вигідна з кількох причин. По-перше, ви не зіткнетеся з додатковими непередбаченими витратами. Ваш початковий бюджет в кінцевому підсумку буде дорівнювати вартості вашого будинку.

Відповідно до цієї угоди «КБК Київ» несе відповідальність за дотримання умов договору і бере на себе будь-які додаткові непередбачувані витрати. Друга причина, по якій фіксована ціна є вигідною, полягає в тому, що ми несемо відповідальність за максимально ефективне використання матеріалів, тому мотивовані контролювати кожен етап будівництва.

Сподобалося? Розкажіть друзям:


pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити