Найкращі каркасні будинки: переваги, ціна, де замовити

Дерев’яні будинки були популярними з давніх-давен. Ще 500 років тому в Європі виник стиль фахверк, в основі якого була каркасна технологія. В Україні канадський метод будівництва лише починає розвиватися, але вже здобув багато шанувальників.

Що таке каркасне будівництво

Каркасна технологія будівництва особливо поширена в Канаді та США. Уряд Канади продовжує вкладати кошти у розвиток технології, тому вона постійно вдосконалюється, що дозволяє отримати найкращі канадські будівлі для постійного проживання. В основі канадської технології лежить використання дерев’яного каркаса – він складається з горизонтальних та вертикальних стійок, у порожнині між якими укладається утеплювач. Ми використовуємо лише якісний утеплювач, тому що дбаємо про своїх клієнтів. Відомі випадки, коли дешева продукція впливала на здоров’я мешканців будинку. Фундамент для канадського будинку може бути двох видів:

 • пальовий;
 • пальово-стрічковий.

Відсутність потреби в масивній основі дозволяє добре заощадити. Фундамент має бути ідеально рівним, тому попередньо мають бути проведені геодезичні дослідження. Необхідно враховувати тип ґрунту та глибину залягання підземних вод. Усі ці роботи проводяться на стадії проектування.

Типові чи індивідуальні проекти?

Найкращі проекти каркасних будинків – це не просто зображення будівлі. Це цілий пакет документів, що визначають безпеку житла, його вигляд та кількість необхідних будівельних матеріалів. Зведення хороших дерев’яних споруд відбувається за типовими або індивідуальними проектами. Перевагою типового проекту є те, що як мінімум один будинок вже був побудований за таким планом.

Він дозволяє суттєво заощадити кошти, адже не потрібно готувати документацію, всі витрати на будматеріали вже пораховані й саме будівництво можна розпочати за короткий термін. Замовник може відразу побачити, як виглядатиме його житло. Ціна індивідуального проекту вища, але в такому разі клієнт отримує справді унікальний будинок. Це актуально, якщо земельна ділянка має незвичайну форму або в сім’ї є люди з особливими потребами.

Технологія будівництва

Дерев’яне житло зводять за допомогою двох методів:

 • каркасно-щитового (із СІП-панелей);
 • каркасно-рамкового (класичного).

Найчастіше використовують каркасно-щитовий метод. В цьому випадку вся підготовка модулів відбувається на виробництві. Каркас зашивають у стіни, готують всі необхідні комунікації й роблять отвори для вікон та дверей. Продукція проходить перевірку якості й лише тоді доставляється замовнику. Клієнту потрібно подбати про дорогу до будмайданчика, особливо якщо він знаходиться у важкодоступному місці. Щити встановлюються та монтуються вже на місці.

Класична технологія дешевша за ціною, але сам процес займає більше часу. Робочим потрібно залити фундамент, змонтувати каркас, і тільки потім проводити обшивку. Всі матеріали готуються на місці, а будівництво відбувається практично вручну, без залучення важкої техніки. Але в будь-якому випадку найкращі канадські споруди будують набагато швидше, ніж, наприклад, житло з газобетону чи цегли.

Плюси будівель на основі каркасу

Звести дерев’яний будинок можна за 90-140 днів. Швидкість будівництва не залежить від пори року, оскільки роботи можна проводити навіть узимку. Канадське житло будують по всьому світу, тому не дивно, що стрімко зростає попит на найкращі каркасні будівлі під ключ у Києві. Їх переваги:

 • Доступна ціна. Канадське будівництво вважається найшвидшим та найбільш економічно вигідним.
 • Низька теплоємність. Взимку в такому будинку тепло завдяки натуральним матеріалам та якісним утеплювачам, а влітку – прохолодно.
 • Екологічність. Використовуються лише натуральні матеріали. При цьому практично відсутнє будівельне сміття.
 • Естетичність. Хороший каркасний котедж під ключ у Київській області практично не відрізняється від цегляних або кам’яних будівель. Технологія дозволяє оздоблювати фасад та внутрішні стіни будь-якими матеріалами.

Найкращі канадські будівлі для ПМП стоятимуть 80 і більше років. Вони витримують негативні природні умови, сильні вітри та снігопади. Не дивно, що каркасники так поширені в Японії, де часто трапляються землетруси.

Де дізнатися ціну хорошого каркасного будинку

Наша компанія з будівництва каркасних будинків пропонує великий вибір типових проектів. Ми будуємо лише за канадською технологією, але також розробляємо проекти для різних технологій і матеріалів. На сайті можна переглянути відгуки клієнтів та фото вже готових будівель. Чому варто зробити замовлення в компанії “Київ Каркас”:

 • великий досвід у сфері канадського будівництва;
 • команда професіоналів;
 • індивідуальний підхід до клієнта та його супровід протягом усього процесу;
 • підготовка пакета документів;
 • використання лише якісної сировини.

Також на сайті є онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна самостійно здійснити підрахунки. Конкретнішу ціну будинку можна дізнатися в наших менеджерів.

 

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити