Монтаж каркасних дерев’яних будинків в Фастівському районі

Кількість будівель за канадською технологією в Україні і в світі збільшується з кожним роком. Цьому сприяють такі переваги, як доступна вартість, швидкий термін зведення, довговічність і енергоефективність.

Технологія монтажу дерев’яного каркасного будинку

Хоча технологія будівництва каркасного житла не відрізняється складністю і будівлі зводяться швидко, не варто думати, що вони призначені тільки для сезонного використання. Виконані з якісних матеріалів за всіма правилами будинки будуть стояти дуже довго. Після підготовки території, насамперед, приступають до спорудження фундаменту. Будівлі з дерева – універсальні і здатні стояти на будь-якому типу фундаменту:

 • свайно-гвинтовому;
 • стрічковомо;
 • плитному.

До фундаменту кріпиться каркас. При цьому, використовується оброблена спеціальними складами, що перешкоджають швидкому спалаху, пошкодженню цвіллю і комахами, деревина. Іншими складовими стін є ОСБ-плити, пароізоляційні матеріали, супердифузійна мембрана і мінеральна вата. Оскільки такі будівлі не підлягають усадці, монтаж вікон і стін проводиться паралельно. Після збірки і обшивки каркасу виконується монтаж перегородок, облаштовують підлогу і стелю, підводяться комунікації, виконується облаштування даху, внутрішнє і зовнішнє оздоблення.

Підлога монтується із використанням матеріалів, що підвищують гідро- і теплоізоляцію. Вибираючи покрівельний матеріал, варто врахувати архітектурні особливості проєкту, кут нахилу, фінансові можливості. До найбільш поширених покриттів відносяться металочерепиця, бітумний і азбоцементний шифер, покрівельна сталь.

Вартість монтажу каркасних будинків

Якщо вартість готового проєкту замовник може дізнатися відразу, то реальна ціна житла під ключ, проєкт який буде розроблений з нуля, розраховується індивідуально. Плануючи побудувати власний будинок, важливо правильно оцінити обсяг робіт, матеріалів та пов’язані з ними матеріальні витрати. До початку зведення будинку складається покроковий кошторис необхідних дій, в якому відображаються витрати. Зробити це самостійно проблематично, тому варто звернутися до фахівців, які внесуть в документ всі етапи робіт, кількість необхідного матеріалу, ціни, після чого дадуть точну відповідь, у скільки обійдеться вартість такого дерев’яного будинку.

Що впливає на кінцеву ціну робіт?

 • Площа будівлі, тип планування і покрівлі.
 • Архітектурні особливості, присутність нестандартних рішень.
 • Кількість і клас будівельних та оздоблювальних матеріалів.
 • Особливості земельної ділянки.
 • Відстань до об’єкта.

Яким би складним не був проєкт, ціна за м2 житла при каркасній технології будівництва буде на порядок нижча, ніж цегляних будівель, чи побудованих з піно- і газобетону. Досягти цього виходить завдяки:

 • Полегшеному фундаменту. Легкість конструкції дозволяє будувати житло без капітальної основи. Менше матеріалів і тимчасових витрат – нижча вартість конструкції.
 • Застосуванню вітчизняної деревини та наявності у компанії власної виробничої бази.

Чому варто замовити монтаж каркасних будинків під ключ

Замовити монтаж каркасного дерев’яного будинку можна в різних комплектаціях. Але, найбільш вигідним є варіант «під ключ». При цьому замовник економить як час, так і гроші. При замовленні в компанії «КБК Київ» будівництва будинку під ключ, ми забезпечуємо:

 • узгодження проєкту і кошторису;
 • закупівлю матеріалів;
 • зведення фундаменту;
 • зведення каркасу і покрівлі (включаючи монтаж пароізоляції і утеплювача);
 • прокладку комунікацій (підключення електрики, підведення газу, створення системи водовідведення та каналізації);
 • монтаж дверей і вікон;
 • зовнішнє і внутрішнє оздоблення.

Монтаж дерев’яного каркасного будинку в Україні

Звернення в компанію «Київ Каркас» дозволяє втілити мрію про власний будинок в реальність. Якщо ви ще сумніваєтеся в доцільності вибору каркасної технології, запрошуємо вас на наші будівельні майданчики, де розповімо і покажемо покроковий алгоритм створення каркасного будинку. Також про особливості технології розкажуть наші фото і відео.

Про те, що дерев’яні будинки в Україні набирають популярність, свідчать відгуки наших замовників і нові звернення, одним з яких стало зведення житла в Вишгородському районі Київської області. На цей раз ми споруджували відразу дві споруди: основне житло і компактний гостьовий будинок.

Оперативна робота всіх членів команди дозволила швидко розробити проєкт, погодити оздоблення будівлі і приступити до будівництва. Вже протягом першого тижня бригадою була виконана підготовка і облаштований каркас будинку. Роботи проводилися в комплектації «під ключ». Оздоблення внутрішнього інтер’єру виконувалося із натурального дерева. Як і було заплановано в ході проведення робіт, весь об’єм вийшло виконати раніше прописаних в угоді термінів.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити