Монтаж каркасного будинку у Васильківському районі

Зведення каркасних будинків на сьогодні є одним з найбільш практичних і вигідних варіантів придбання житла для сім’ї. Технологія не є складною, а в мережі інтернет можна знайти покрокову інструкцію, як зробити монтаж каркасу каркасного будинку своїми руками. Проте, не дивлячись на всю простоту і обіцянки авторів, що все пройде без проблем і вже через місяць ви зможете заселитися в власне житло, це не завжди відповідає дійсності. Без необхідних знань і навичок, неможливо швидко побудувати затишний енергоефективний будинок. Найчастіше такі дії призводять до додаткових фінансових витрат і втраті часу.

Прийнявши рішення побудувати каркасний будинок, варто звернутися в будівельну компанію. Тут і проєкт правильний складуть, і роботи будуть проведені у відповідності з будівельними стандартами і нормами. Тому в якості і довговічності такої будівлі сумніватися не доведеться.

Особливості технології монтажу каркасних будинків

Деякі компанії пропонують звести будинки з СІП-панелей. Але, дана методика не є класичною каркасною технологією. Ми не будуємо такі будівлі, так як вони непрактичні, вимагають облаштування додаткових вентиляційних систем і бояться відкритого вогню. У будинках з СІП-панелей холодно взимку і спекотно влітку. Зважаючи на такі обставини, ми свідомо відмовилися від їх спорудження.

При зведенні канадських будинків для облаштування каркасу ми використовуємо натуральну деревину. Це виключно карпатський ліс, екологічність якого не викликає сумнівів. Далі проводиться обшивка дерев’яного каркасу ОСБ-плитами. Щоб стіни були теплими і в будинок не доносились звуки з вулиці, ми застосовуємо мінеральну вату, супердифузійну мембрану та пароізоляційний матеріал. Така технологія дозволяє зробити проживання в будинку комфортним протягом року.

Щоб будівлі були довговічними, деревина обробляється спеціальними речовинами, що дозволяє продовжити термін їхньої експлуатації. Така деревина не схильна до пошкодження цвіллю, грибком, гризунами і швидкому загорянню. Будівництво будинку під ключ проходить наступні етапи:

 • Проведення підготовчих робіт.
 • Створення фундаменту під будівництво.
 • Зведення коробки будівлі.
 • Монтаж даху.
 • Утеплення поверхонь.
 • Оздоблювальні роботи.

Дана технологія надає ряд вигод:

 • Висока швидкість проведення робіт. В готовий каркасний будинок можна заселитися через кілька місяців з моменту підписання договору.
 • Енергоефективність. У такому будинку легко підтримувати комфортну температуру без надмірних витрат на оплату енергоносіїв.
 • Тривалий термін експлуатації. У світі можна зустріти будинки, термін служби яких перевищив 100 років.
 • Незалежність від погодних умов. Роботи можна проводити в будь-який час року, що дозволяє отримати власний будинок, навіть взимку.

Вартість монтажу каркасного будинку

Плануючи будівництво власного будинку, важливо прорахувати не тільки вартість матеріалу, але і вартість робіт. До початку зведення попередньо складається покроковий кошторис усіх дій. Він дозволить зрозуміти майбутні витрати. Самостійно це зробити проблематично і краще звернутися до фахівців. Після вивчення всіх моментів вони зможуть дати точну відповідь, якою буде ціна будівництва.

При розрахунку суми враховуються всі необхідні роботи. Сюди входить монтаж фундаменту: полегшені види обходяться дешевше, ніж капітальні. Також враховуються монтаж вікон, стін і даху, утеплення, оздоблювальні роботи, прокладка комунікацій. Плюсом канадських будівель є і те, що ціна будинку під ключ за каркасною технологією буде нижча, ніж аналогів з інших матеріалів.

Де замовити монтаж каркасних дерев’яних будинків

Сьогодні канадські споруди популярні не тільки в Америці і Європі. Монтаж каркасного будинку в Україні також можна замовити в будь-якому регіоні. У нашій компанії можна купити проєкт на каркасний будинок без монтажу і замовити будівництво будинку в різних комплектаціях. Відео та фото побудованих будинків бригадами «Київ Каркас» розміщені на сайті і на нашому Ютуб каналі.

Одним з наших замовлень стала реставрація дачного будиночка і зведення додаткового поверху. Таке завдання не стало несподіванкою, оскільки нашим будівельникам не раз доводилося проводити реконструкції та надбудови.

Роботи проводилися у Васильківському районі Київської області, а саме – в с. Путрівка. У процесі роботи було з’ясовано, що стара будівля знаходиться в жалюгідному стані. Після обговорення із замовником ситуації, нами було прийнято спільне рішення побудувати новий будинок.

Як і більшість наших об’єктів, ми його будували в комплектації «під ключ». Сьогодні на ділянці можна спостерігати симпатичну енергоефективну будівлю мансардного типу.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити