Одноповерхові каркасні будинки: в чому їх перевага

Каркасні будинки стали популярними в Канаді, коли країна потребувала недорогого житла, яке потрібно було побудувати за короткий термін. Технологія будівництва виявилась вигідною і зручною, тому швидко поширилась по різних країнах світу. При монтажі приміщення суворо дотримуються технології, адже це гарантія великого терміну служби будівлі. Ще один плюс канадського житла – це його спорудження за найкоротший термін. В середньому будівництво триває три місяці – залежно від складності креслення та розміру споруди.

Наскільки висока ціна на одноповерховий каркасний будинок

Перед тим, як побудувати одноповерхову каркасну будівлю, потрібно затвердити готовий проект. Ми можемо спроектувати житло: 6х6 м; 6х8 м; 6х9 м; 9х9 м. У нас є креслення на: 70 м2; 100 м2; 120 м2. Також ви можете замовити індивідуальний розмір. Якщо ви не уявляєте, який саме вигляд споруди хочете, наші фахівці зможуть запропонувати кілька перевірених варіантів. Якщо у вас вже є ідеї, тоді наші майстри розроблять проект за вашим бажанням.

Для порівняння можна подивитися фото побудованих будівель під ключ. Головна мета нашої компанії – побудувати найкомфортніше житло, яке відповідає усім вашим вимогам. Проекти з цінами під ключ для постійного проживання ви зможете подивитися на нашому сайті. Ціна на одноповерхову каркасну споруду дорівнює високій якості будівництва.

Як створюються проекти одноповерхових каркасних будинків

Монтаж здійснюється, коли одноповерхові каркасні будівлі ретельно продумані й сконструйовані. Наші майстри вже точно знатимуть, де повинні знаходитися балки та інші частини конструкції. Все детально зазначено в кресленні, що виключає навіть найменші помилки. Будівництво одноповерхових каркасних споруд починається з каркаса будівлі. Він є дерев’яною конструкцією, яка виготовляється із хвойних порід дерев. Деревина спочатку спеціально готується і просочується антисептиками, які допоможуть запобігти розвитку грибка на будматеріалі, а також засобами, що запобігають загорянню. Варто розглянути й інші переваги даного типу житла:

 • Спорудження займає порівняно небагато часу.
 • Котедж для проживання з терасою або без неї виготовляється тільки з натуральних і екологічних матеріалів.
 • Щоб обігрівати дані приміщення, не потрібно витрачати багато ресурсів, і все це завдяки якісній теплоізоляції.
 • Наші експерти розробляють проекти котеджів для постійного проживання у будь-якому регіоні країни.
 • Канадську будівлю з часом можна розширити або зробити перепланування – все це можливо завдяки особливостям конструкції.

Що краще – купувати готові канадські одноповерхові споруди під ключ або замовляти будівництво з нуля? У двох випадках ціни будуть порівняно однаковими, але, замовивши зведення за канадською технологією в компанії “Київ Каркас”, ви зможете самі вибрати, якою буде саме ваша оселя мрії, і отримаєте всі вищеперелічені переваги.

Купівля плану будинку

Процес спорудження будівлі наповнений рішеннями: від вибору будівельника – до вибору матеріалів і техніки, які заповнять простір. Насправді прийняття рішень починається раніше – із вашого домашнього плану. Маючи на вибір тисячі варіантів планування житла, ви обов’язково знайдете саме те, що шукаєте.

Контрольний список для будівництва будинку

 • Визначте свій бюджет.
 • Купіть ділянку.
 • Виберіть план будинку для будівництва (його обов’язково треба пристосувати до ділянки).
 • Перевірте будівельні норми і правила.
 • Укладіть договір.
 • Профінансуйте проект.
 • Почніть процес будівництва.

Купівля землі

Перш за все, вам потрібно мати ділянку землі або ділянку під забудову. Це допоможе вирішити, наскільки великий або маленький план вам потрібно купити. Також ви можете купити «готову» ділянку для забудови, де забудовник вже заклав основу для зведення споруди. Обов’язково перевірте вимоги і визначте площу для забудови на ділянці, а також переконайтеся, що ця площа підходить для будівлі, щоб ви могли виправдати вартість землі.

Каркасні одноповерхові будинки під ключ: як побудувати швидко й недорого

Щоб докладніше зрозуміти для себе, як побудувати швидко й недорого канадське приміщення, рекомендуємо вам переглянути наш сайт. Компанія робить усе, щоб у вас був будинок мрії, в якому вам буде затишно й комфортно. Вирішивши придбати житло, ви можете переглянути планування і ціни, вибравши доступні для себе. Побудувати будівлю своїми руками можна, але це дуже довго і потрібно багато в чому розбиратися, тому доручіть цю справу нашим кваліфікованим фахівцям.

Жорсткі та м’які витрати

Коли справа доходить до складання бюджету, зручно розглядати як жорсткі, так і м’які витрати. Складні витрати – це вартість зведення конструкції включно з тим, що ви платите будівельнику. М’які витрати – це те, що ви платите за землю, інженерні роботи, урядові дозволи, податки та все інше, окрім матеріалу. М’які витрати можуть легко дорівнювати половині вартості проекту.

Як побудувати одноповерховий каркасний будинок – самостійно чи довірити будівельній компанії?

Якщо ви хочете купити житло за канадською технологією, то ви потрапили в потрібне місце. Наші стильні й доступні плани будівель дозволяють знизити витрати завдяки скромним розмірам, відкритим планам поверхів, продуманому вибору матеріалів і нескладному дизайну. У колекції “Київ Каркас” ви знайдете плани сучасних фермерських споруд, проекти котеджів і бунгало, розкішних особняків і маленьких саун.

Економне використання матеріалів та вмілі руки експертів гарантують мінімум відходів при спорудженні. Одноповерхові каркасники під ключ недорого вибирають не тільки люди з середнього класу, але й дуже забезпечені, тому що при однаковому бюджеті можна побудувати будинок, який повністю відповідатиме вимогам конкретної людини.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити