Оздоблення каркасного будинку в Обухівському районі

З розвитком технологій з’являється все більше нових оздоблювальних матеріалів, і ми тяжіємо до великої різноманітності фасадного й внутрішнього оздоблення будівель. Часто використовуються матеріали, що представляють різні кольори, текстури і візерунки, щоб контрастувати з натуральною деревиною каркасних споруд. Матеріали, які можна використовувати, коливаються від каменю, планкену, фальш бруса, і до штукатурки.

Одна з важливих частин розробки енергоефективних будівель – це зовнішнє оздоблення каркасного будинку, адже на нього йде близько 20% бюджету, і це не межа. Тому важливо звернути увагу на тип використовуваного фасаду. Зовнішня обшивка каркасного котеджу, яку вибирає замовник, може вплинути на загальне враження, енергоспоживання і комфорт користувачів, а також на навколишнє середовище.

Каркасний будинок з оздобленням “під ключ”: фото готових будинків

Багато з найкращих енергоефективних “каркасників” мають сонячні фотоелектричні системи, які генерують принаймні частину енергії, необхідної для комфортного проживання. У цьому проекті клієнт зупинив свій вибір на енергозберігаючих технологіях – це каркасна будівля з використанням сонячних панелей як основного джерела енергії. Він проживає в місті Обухів Київської області і мріяв про незалежне, повністю автономне житло. Тому при розробці робочого проекту були враховані побажання замовника і розрахована вага сонячних панелей. Наш клієнт самостійно підготував фундамент під споруду площею 100 м2 і замовив комплектацію “Каркас +”, яка охоплює:

 • домокомплект;
 • утеплення і пароізоляцію;
 • установку віконних систем і дверей;
 • фасад.

Облицювання було проведено штучним каменем «VentaRock» – це цементно-піщана суміш із додаванням пластифікаторів і барвників. Ми використовували декоративний камінь, який був якісно пофарбованим. Також ми зводимо каркасні будівлі “під ключ” з комунікаціями – електрикою, силовими розетками, електрокотлом і батареями, водопроводом, каналізацією і вентиляцією, які підключені й готові до експлуатації, а також проводиться внутрішнє оздоблення каркасного котеджу. Фотографії готових споруд є на сайті та в нашому друкованому каталозі.

Каркасні будинки під оздоблення: варіанти декору

Компанія «Київ Каркас» спеціалізується на зведенні будівель за канадською технологією і надає клієнтам кілька варіантів комплектації на вибір:

 • житло без оздоблення;
 • з фасадним декоруванням;
 • з внутрішньою обшивкою гіпсокартоном і стяжкою.

Оздоблення зовні адаптується до зовнішніх чинників і підтримує дизайн всієї споруди. Наші архітектори використовують різні підходи – виразний дизайн натуральної деревини або складні комбінації матеріалів.

Варіанти оздоблення каркасного будинку

Екстер’єр житлового будинку не менш важливий, ніж його інтер’єр. При утепленні фасаду ми стоїмо перед вибором зовнішнього декорування. Тим більше, що облицювальний матеріал і його правильна установка впливає на утворення точки роси. В “каркасниках”, при правильному виборі фасадного декору, відсутня небезпека виникнення конденсату, що безпосередньо впливає на життєвий цикл споруди. Ось які матеріали, крім декоративного каменю «VentaRock», використовує компанія «Київ Каркас»:

 1. Оздоблення сайдингом – один з недорогих способів обшивки, який може бути вініловим або металевим. Останній варіант оцинкований і покритий полімером, що збільшує термін служби до 50 років, а вініловий сайдинг взагалі не схильний до корозії. Сайдинг має стійке колірне покриття, яке мало схильне до вигоряння на сонці.
 2. Планкен – це сучасний натуральний продукт із дерева. Призначений для горизонтальної та вертикальної обшивки. Завдяки прихованій вентиляції при монтажі не деформується, не гниє і не тріскає. Планкен довговічний і стійкий до атмосферних перепадів. Косі межі перешкоджають попаданню вологи під дошки. Завдяки термообробці не вбирає вологу. Незважаючи на безліч переваг, вимагає періодичного догляду у вигляді відновлення захисного покриття.
 3. Фальш брус імітує європейський брус, так само як блок-хаус імітує колоду. Найчастіше з’єднується за принципом шип-паз. Для того, щоб волога не накопичувалась у з’єднанні, шип повинен дивитися вгору.
 4. Зовнішня штукатурка за своєю структурою буває двох типів – це короїд і баранчик. Короїд відрізняється за величиною зерна від 1 мм до 4 мм. Чим більший будинок, тим грубшим повинно бути зерно для правильного співвідношення і красивого зовнішнього вигляду. Перш ніж наносити штукатурку, обов’язково обробіть поверхню ґрунтовкою з кварцовим піском. Дрібні дефекти поверхні, такі як подряпини, короїду не страшні.
 5. Баранчик або камінцева штукатурка наноситься і пригладжується кельмою. Головне рівномірно нанести крихту на поверхню і добре розгладити – тільки тоді результат буде радувати око.

Ціна оздоблення каркасного будинку від Київ Каркас

При плануванні котеджу з комунікаціями й оздобленням слід продумати не тільки кількість кімнат, але й облаштування своєї ділянки. Звичайно ж, важливо і те, як об’єкт буде виглядати зовні. Ідеї можна знайти в нашій галереї – в колонках проектів будівель. На сайті «Київ Каркас» вказана ціна будівництва за 1 м2 залежно від того, яка комплектація обрана. Для замовлення будівництва або проекту телефонуйте, або ж скористайтеся онлайн-формою.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити