Планування двоповерхового будинку у Вишгородському районі

Сьогодні можна збудувати будь-який будинок. Але якщо розмір земельної ділянки – 10 на 10 або менше, тоді залишається єдиний варіант – побудувати кілька поверхів. Це допоможе збільшити кількість квадратних метрів житлової площі, а каркасна технологія дозволить знизити вартість будівництва.

Переваги проектів двоповерхових будинків

При плануванні двоповерхового житла з терасою слід враховувати розміщення будівлі, рельєф місцевості, близькість до шосе та інші фактори. Будівля має бути невіддільною від земельної ділянки, тому ландшафтний дизайн та архітектуру потрібно продумувати заздалегідь. Загалом, заміське житло має безліч переваг незалежно від того, з піноблоків воно чи з цегли. Ось основні з них:

  1. Розміщення на природі. Заміський будинок – це не квартира. Життя на свіжому повітрі формує зовсім інший спосіб мислення.
  2. Більше технічних приміщень. Є можливість обладнати комору, пральню або гараж.
  3. Особистий простір. Немає галасливих сусідів зверху та шуму машин за вікном. Можна насолоджуватися спокоєм на природі в оточенні сім’ї та друзів.

Планування двоповерхової будівлі під ключ також має певні плюси:

  • Площа покрівлі менша, порівнюючи з одноповерховим котеджем, тому є можливість заощадити.
  • Планування кімнат стандартне. Перший поверх – денна зона. Це вітальня, їдальня та кухня. Другий поверх – нічна, де розміщені спальні та санвузол.
  • Як показує практика, ціна на планування двоповерхового котеджу менша, ніж вартість одноповерхового житла аналогічної площі.
  • Фундамент споруди має меншу площу, але повинен бути потужнішим, щоб витримати навантаження другого поверху.

На невеликій земельній ділянці (наприклад, 7х7) рекомендується будувати двоповерховий котедж. Це допоможе заощадити площу землі та побудувати на ній гараж, басейн або розбити сад.

Типовий та індивідуальний проект: за і проти

Скільки коштує планування двоповерхового житла, залежить від виду проекту. Типові проекти розробляються для масового будівництва. Вони відповідають вимогам сучасної індустрії, а їхні функціональні та художньо-естетичні характеристики – на високому професійному рівні. Типовий проект враховує потреби сім’ї з середнім достатком та відповідає всім запитам замовника.

Серед таких проектів є варіанти з чудовим плануванням будівель до 150 м кв. Основні переваги:

  • можливість розпочати будівництво у найкоротші терміни;
  • котедж відповідає всім нормам та правилам;
  • точний розрахунок бюджету та кількості матеріалів;
  • доступна ціна;
  • передбачуваний результат.

У типовий проект можна внести зміни. В них не беруть до уваги рельєф ділянки, тому слід врахувати клімат місцевості, особливості ґрунту та глибину залягання підземних вод. Індивідуальні проекти розробляються з участю замовника. Такий проект враховує потреби конкретної сім’ї та дозволяє втілити сміливі архітектурні рішення та задуми. Житло буде унікальним, але розробка індивідуального проекту коштує набагато дорожче.

Каркасна технологія будівництва двоповерхового будинку

Двоповерхова каркасна споруда 8 на 8 або 9 на 9 дозволяє отримати велику площу для проживання на невеликій земельній ділянці. Каркасна система стає все поширенішою в будівництві. Основна її перевага – швидкість робіт. Основа будівлі – дерев’яний каркас, що складається з горизонтальних та вертикальних брусів. Котедж складають як конструктор. В Україні поширена думка, що такі будівлі нестійкі та прохолодні. Причиною цього упередження є порушення технології при самостійному будівництві, тому краще звернутися до фахівців, як це зробили наші клієнти. В селі Сухолуччя поблизу Києва було збудовано будинок площею 77,5 м кв. Клієнт обрав проект схожий на проект “Ужгород”, але на його прохання до нього внесли деякі зміни. Оздобленням фасаду мала бути комбінація дерева та штукатурки, але ми зробили його повністю дерев’яним. До будівлі прилягало господарське приміщення, але його було вирішено прибрати та перенести місце для необхідних інструментів під сходи. Таким чином будинок набув більш квадратної форми. Замість балкона клієнт попросив зробити криту терасу. Для внутрішнього оздоблення використана комбінація дерева, фарби та декору. Угоду було підписано в комплектації “Каркас плюс”, але потім також було укладено договір на проведення всіх комунікацій.

 

Міцність будівель підтверджує поширена практика їх будівництва в Канаді та країнах Європи. Майже 80% приватних котеджів – каркасники. А в Японії технологія популярна завдяки стійкості будівель під час землетрусів. В Європі каркасні споруди можуть мати 3 та більше поверхи. В Україні поки що будують здебільшого двоповерхові будівлі. Конструкція має легку вагу, тому можна використовувати полегшені види фундаменту, що дозволяє заощадити. При невеликій товщині стін такі котеджі дуже теплі. Утеплювач укладають між зовнішньою та внутрішньою обшивкою. Бажано використовувати максимально якісний матеріал. Крім того, тонкі стіни дозволяють отримати ще більше житлової площі.

Наша компанія пропонує каркасне та модульне будівництво. Також ми розробляємо креслення для будь-яких споруд різної площі (6 на 6 або 12 на 12) та з різних матеріалів (з дерева або з газоблоків). На нашому сайті можна переглянути фото всередині та зовні вже готових об’єктів.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити