Побудова каркасного будинку в Києві у Броварському районі

Купівля власного житла доступна не кожному з огляду на немаленькі ціни. Але, якщо воно просто необхідне, сьогодні можна знайти вихід із ситуації. Споруда каркасного будинку дозволить заселитися у власне житло за недовгий термін і при цьому вона обійдеться дешевше за аналогічні по площі будівлі із більш звичних матеріалів.

Будинки з дерева поширені в багатьох країнах світу. Жителі України, з огляду на їхні переваги, також стали віддавати перевагу канадським будівлям. Одним сім’ям вони приходять на виручку і дозволяють придбати будинок, про який давно мріяли. Інші, вивчивши особливості, розуміють, що це – гідна альтернатива блокам і цеглі, та вважають за краще різницю використовувати на покупку більш цікавих предметів інтер’єру або ж на цікаву поїздку, відпочинок.

Споруда каркасного будинку під ключ

Хочете побудувати будинок своїми руками? Перш ніж приступити до роботи, добре подумайте, чи варто це робити і чи дійсно таким чином вийде заощадити. Навіть невеликі будівлі 5х5, 6х6 необхідно будувати зі знанням справи. В іншому випадку результат може вийти протилежним очікуванням. Співробітники компанії «Київ Каркас» забезпечать повний цикл будівництва житла 7х8, 8 на 8 й будь-яких інших розмірів:

 • розроблять індивідуальний проект або адаптують типовий під бажання клієнта;
 • проконтролюють процес заготівлі деревини і виготовлення на виробництві необхідних конструкцій;
 • заллють фундамент, зберуть конструкцію, використовуючи якісний матеріал, зроблять шумо- і теплоізоляцію, підключать опалення та комунікації;
 • виконають зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи.

Кожен потенційний клієнт компанії може замовити консультацію і отримати відповіді на всі запитання.

Вартість споруди каркасного будинку

Так як в мережі розташовано багато інформації про те, що ціна будівництва каркасних будинків під ключ нижча, ніж аналогів з інших матеріалів, багато замовників цікавляться, скільки коштує каркасне житло і з чим це пов’язано. Можливо, в будинках з дерева можна жити тільки в теплу пору року або воно недовговічне?

Вартість споруди каркасного будинку за кв. м. можна подивитися в розділі «Ціни» нашого сайту. Таке житло дійсно обходиться дешевше цегляних, але, зовсім не на шкоду якості і часу експлуатації.

 • При зведенні житла ми використовуємо карпатську деревину і не платимо митні збори.
 • Простий монтаж і мала вага матеріалів дозволяють побудувати будинок в стислий термін невеликій бригаді.
 • Невелика вага конструкції робить можливим використання полегшених типів фундаменту.

Все це дозволяє знизити вартість будівлі за кв. м., а також і кінцеву суму до сплати в цілому.

Проекти і ціна споруди каркасного будинку

Щоб дізнатися вартість споруди каркасного будинку під ключ, важливо заздалегідь вибрати проект. Він може передбачати будь-яку площу і будь-яку кількість поверхів, мансарду, друге світло. На нашому сайті розташовані проекти каркасних будинків різних цінових категорій, тому знайти оптимальний для сім’ї варіант зможе практично кожен замовник.

Зведення каркасно щитового будинку може бути здійснено і за індивідуальним проектом. Якщо ви самостійно визначилися з побажаннями або десь побачили цікаві фото – поділіться інформацією з нашими архітекторами. Це дозволить їм створити для вас житло, яке повністю відповідає бажанням і можливостям всіх членів сім’ї. Маючи великий досвід у сфері проектування будівель житлового призначення, наші конструктори створюють схеми будівництва в різних архітектурних стилях будь-якої складності. До плюсів роботи з ними можна віднести:

 • Можливість отримати будівлю будь-якого розміру і виду.
 • Можливість адаптувати готові креслення під особливості ділянки і потреби сім’ї або замовити проект з нуля.
 • Грамотне планування приміщень.
 • Здачу роботи в обумовлені терміни.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Багато з типових проектів «КБК Київ» вибираються замовниками по декіль раз. Таким прикладом є будинок, побудований в с. Княжичі, біля Києва, за проектом «Ков’ярі». Згідно з побажаннями клієнта, в зовнішній вигляд будівлі і планування були внесені певні корективи.

Після затвердження всіх важливих моментів бригада будівельників почала працювати. У комплектації «під ключ» було зроблено:

 • Облаштування комбінованого фундаменту (стовпчасто-стрічковий).
 • Зведення каркасу і обшивка ОСБ-плитою і супердифузійною мембраною, утеплювачем.
 • Установка дверей і вікон, водостічної системи «Бриза».
 • Облаштування опалювальної системи, водопостачання, підігріву підлоги, прокладка електрики.

Для оздоблення фасаду використовувалися штукатурка і дерев’яні накладки. Всередині будинку стіни обшиті гіпсокартоном. Для покриття даху замовник вибрав металочерепицю.

Детально з нашими проектами і роботами можна ознайомитися на сайті за фото і відео. Також відео будівництва представлені на нашому Ютуб каналі.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити