Як вибрати проект будинку на 60 м кв в Бучанському районі

У всіх розвинених країнах каркасне будівництво поширюється з космічною швидкістю. Переваги таких будівель безперечні – короткий термін будівництва, комфорт та енергоефективність. В Україні ця технологія тільки починає розвиватися і першим етапом будівництва є вибір проекту.

Типові чи індивідуальні проекти – що краще?

Земельна ділянка готова? Тоді саме час приступати до розробки креслень. На ринку є безліч пропозицій типових проектів споруд до 60 м2. План потрібно лише прив’язати до ділянки. Головні переваги:

 • ціна проекту в Києві зазвичай дешевша за індивідуальне замовлення у 2-3 рази;
 • у наявності готова документація;
 • можливість розпочати роботу максимально швидко;
 • конкретна вартість;
 • шанс побачити готовий будинок в реальності.

Планування будівлі розроблене з урахуванням потреб середньостатистичної сім’ї. Зазвичай таке житло влаштовує багатьох клієнтів. Але слід знати, що проект будівлі на 60 м кв. під ключ не враховує особливостей рельєфу. Слід попередньо провести геологічні роботи, визначити тип ґрунту та глибину залягання підземних вод. Тип фундаменту має враховувати всі ці нюанси. Також споруда, побудована за типовими кресленнями, не є унікальною, хоча завжди є можливість внести певні зміни.

Індивідуальні проекти невеликих будівель підходять клієнтам, які хочуть мати оригінальне житло з усіма можливими вигодами. Але вартість такого планування значно вища за ціну типового. Споруда максимально відповідатиме рельєфу ділянки, враховуватиметься розташування відповідно до сторін світу та потреби конкретної сім’ї. Особливо популярні проекти будівель у стилі барнхаус. Простий та лаконічний дизайн прийшов на зміну помпезності та розкоші будинків 90-х.

Як відбувається будівництво каркасних котеджів

Каркасна будівля зводиться безпосередньо на будмайданчику. Достатньо 3-5 фахівців, щоб побудувати житло за 1-2 місяці залежно від площі та технології.

В основі житла – дерев’яний каркас, який обшивають плитами на основі натуральної деревини. Між внутрішньою та зовнішньою обшивкою укладається утеплювач. Усі комунікації теж зашивають всередину стін. Сам каркас – це вертикальні стійки, скріплені між собою верхньою та нижньою обв’язками. Каркас стоїть на фундаменті – найчастіше він стрічковий або пальово-гвинтовий. Оскільки споруда має легку конструкцію, потужної основи не потрібно.

Найчастіше для будівництва використовують деревину ялини або сосни. Важливо, щоб матеріал був сухим. Також його обробляють спеціальною речовиною для захисту від комах та гризунів. Після зведення каркаса проводять зовнішнє оздоблення. Для обшивки стін використовують каркасно-рамкову або каркасно-щитову технологію. Каркасно-рамковий метод більш затратний за часом, але дешевий і не вимагає використання важкої техніки, адже всі матеріали готують на місці. В другому випадку щити для стін виготовляють на заводі. Там вони проходять перевірку якості та після цього доставляються на місце. Щоб встановити щити, потрібен підйомний кран та робоча бригада. Але сам монтаж проводиться всього за 1-2 дні.

Переваги каркасного будинку

Каркасне житло має безліч позитивних властивостей. Незважаючи на тонкі стіни, будинок дуже добре зберігає тепло взимку, що дозволяє суттєво заощаджувати. Не дивно, що будівництво під ключ у Київській області стає дедалі популярнішим. Інші переваги:

 1. Швидкі темпи будівництва. Робітники можуть працювати будь-якої пори року.
 2. Мінімальні відходи. У процесі роботи всі матеріали використовують по максимуму.
 3. Екологічність. Завдяки натуральним матеріалам у будинку дуже комфортно перебувати, зберігається оптимальна температура та вологість.
 4. Не потрібно залучати важку техніку. Більшість деталей може переносити та встановлювати бригада з 2-3 осіб, тому земля довкола не буде переорана колесами вантажівок.
 5. Міцність та надійність. Хоча каркас має легку вагу, він показав неймовірну стійкість під час землетрусів. Не дивно, що у Японії здебільшого будують каркасні споруди.

Звісно, землетруси в Україні – явище рідкісне, але каркасні будівлі також легко витримують будь-які інші погодні умови. В їхніх перевагах переконалися наші замовники. У смт. Клавдієво-Тарасове Київської області за індивідуальним проектом було збудовано гостьовий будиночок площею 60 м кв. Стара хата була зруйнована, а на її місці виросло нове комфортне житло. Будівництво велося у комплектації “Каркас плюс”.

Де замовити будинок на 60 м кв. у Києві?

Наша компанія пропонує будівництво каркасних чи модульних будівель. До того ж ми розробляємо проекти для будь-яких споруд площею до 100 м2 або 200 м2, а також для різних технологій. Останнім часом поширене самостійне будівництво. Звичайно, якщо є практичні навички та знання, ідею можна втілити в реальність, але без практики краще не братися за таку роботу. Одна помилка – це зайві витрати й даремно витрачений час, тому краще звернутися до професіоналів. На запитання, скільки коштує проект будинку на 60 кв. м, дадуть відповідь наші менеджери. Також на сайті можна скористатися онлайн-калькулятором будівництва, щоб визначити приблизну ціну робіт.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити