Проект будинку в Києві за каркасною технологією: що потрібно знати?

Сучасні будинки зводяться за різними технологіями. Це можуть бути новітні розробки або методи, якими користуються вже багато століть. Будівлі, зведені за “канадською” технологією, користуються величезною популярністю. Історія цієї технології сягає ще Середньовіччя, проте значне поширення такі споруди здобули після Другої світової війни, коли постало питання швидкого будівництва комфортного й недорогого житла.

Основні принципи каркасного будинку

Каркасний будинок відповідає всім вимогам сучасного житла. Це комфорт, надійність, довговічність та розумні ціни на будівництво “під ключ”. У країнах Європи та Америки щороку будують близько двох мільйонів каркасних споруд. В Україні ця технологія стає все поширенішою серед забудовників. Основна риса такої будівлі – наявність каркасу. Саме від якості каркасу залежить довговічність житла. Для спорудження здебільшого використовують дерево. Каркас складається з окремих елементів, скріплених між собою. В процесі будівництва каркас ховається і зовні стає абсолютно непомітним.

Проектування будинків та котеджів за допомогою каркасної технології дає змогу використовувати оригінальну архітектуру. Також є змога застосовувати різноманітне оздоблення споруди без жодних обмежень. Незважаючи на тонкі стіни будівлі, теплоізоляція тут дуже хороша. Для утеплення використовують мінеральну вату, пінопласт або поліуретан. Кожен із цих матеріалів має свої плюси та мінуси, які слід врахувати при виборі. Стіни каркасного житла багатошарові. Певні елементи відповідають за несучу функцію, інші – за шумо- та теплоізоляцію. Проекти каркасних будинків у Київській області передбачають використання лише найкращих матеріалів у процесі будівництва.

Фінська технологія будівництва

Спорудження житла з дерева за класичною технологією також називають фінським каркасним будівництвом. У цьому випадку використовуються дерев’яні балки, які утворюють каркас стін та даху. Поверхню зашивають за допомогою водостійких матеріалів на основі натуральної деревини. Ця технологія дає можливість втілити в реальність найсміливіші ідеї та нестандартні рішення. Розробляючи проект будинку під ключ у Києві, можна вносити свої побажання. Також вартість будівництва за фінською технологією менша на 15-20%, ніж ціна будівель з інших матеріалів, оскільки немає потреби у використанні важкої техніки, а зведення житла відбувається просто на місці. Проте все одно є необхідність у залученні досвідчених фахівців.

Канадська технологія

Цей метод відрізняється тим, що каркас будівлі складається не лише з окремих балок, а й з повністю готових панелей, виготовлених на заводі. Така технологія значно швидша, до того ж усі матеріали проходять перевірку якості. Конструкція виходить дуже теплою та міцною. Недоліком каркасно-щитового методу є обмеження у плануванні споруди, хоча деякі заводи пропонують виготовлення панелей відповідно до індивідуальних проектів будинків.

Переваги каркасного будинку

Основним плюсом каркасного будівництва є ціна за квадратний метр, яка значно нижча, ніж ціна будівлі з цегли чи каменю. Споруди такого типу дуже легкі, адже частка несучого каркаса – це лише 8% від загального обсягу всіх матеріалів. Раціональне використання усіх будівельних матеріалів – це значна перевага.

Швидкість будівництва – ще один плюс. Типові проекти будинків у Києві передбачають будівництво за кілька місяців незалежно від пори року. Можна заощадити й на фундаменті, адже навантаження на нього мінімальне, до того ж не потрібно чекати на усадку. Інші переваги:

 • економія на опаленні, оскільки каркасне житло чудово зберігає тепло;
 • висока пожежобезпечність житла завдяки використанню спеціальних захисних засобів;
 • висока міцність, захист від шквального вітру та навіть землетрусу;
 • можливість вибору будь-якого типу покрівлі;
 • мінімальна товщина стін допомагає заощадити квадратні метри.

Також слід подбати про:

 • хорошу вентиляцію;
 • звукоізоляційний матеріал;
 • захист від гризунів.

Дуже важливо при будівництві каркасного житла заручитись допомогою досвідчених фахівців, адже достатньо допустити одну помилку, щоб викликати величезні економічні витрати. Саме тому замовник з села Гнідин, що на Київщині, звернувся саме до нас. Клієнт сам створив проект, але дуже довго шукав компанію, яка б змогла втілити його задум в реальність. Компанія “Київ Каркас” допомогла звести будівлю площею 140 м кв. дуже швидко. Клієнт залишився задоволеним нашою роботою.

Скільки коштує будинок за каркасною технологією? Це залежатиме від якості використаних матеріалів, типу фундаменту та загальної площі. Перед початком будівництва слід вивчити ґрунти та підземні води на ділянці. Однак не варто економити на будівельних роботах, якщо хочете, щоб будинок простояв багато років.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити