Проект на двоповерховий будинок у Броварському районі
Протягом багатьох століть людство намагалося покращити способи будівництва. Швидке зведення будівлі, яке не впливає на її міцність та надійність, винайшли майже тисячу років тому в Північній Європі. Це будинок з дерев’яним каркасом. Звісно, в ті часи такі будівлі відрізнялись від сучасних, адже весь каркас знаходився зовні. Сьогодні ж дана технологія – одна з найперспективніших.
Трохи історії
Технологія каркасного будівництва почала стрімко розвиватися в часи перших поселенців у Канаді та Америці. Дерев’яні балки обшивали дошками з двох сторін, а порожнини засипали підручним матеріалом. Такі споруди були дуже зручними та мобільними. В будь-який момент житло розбирали, укладали на віз і зводили вже на новому місці.
Дуже гостро постала потреба у швидкому будівництві після Другої світової війни. Проблему вирішила каркасна технологія. Особливо популярною вона стала в Канаді після великого напливу мігрантів. Важливу роль відіграла доступність таких будівель. Саме тому дана технологія отримала назву “канадська”. Канадський уряд і досі продовжує вкладати великі кошти в розробку та покращення такого способу будівництва. В Україні також популярні типові та індивідуальні проекти двоповерхових будинків за канадською технологією.
Основи каркасного будівництва
Канадська технологія дозволяє створювати проект на двоповерховий будинок під ключ та виготовляти каркаси споруд, в яких можна проживати в будь-якій кліматичній точці України. Площа будівлі також не важлива – це може бути проект 6 на 6 або 12 на 12. При будівництві каркасного житла практично не застосовується важка техніка. Споруда монтується безпосередньо на ділянці зі спеціальних будівельних матеріалів. Ціна проекту на двоповерховий будинок у Києві буде залежати від методу обшивки будівлі:
- Каркасно-рамкова (технологія відкритих панелей). Комплект панелей збирається ще на заводі й у такому вигляді прибуває на будмайданчик. Вже на місці каркас утеплюють і захищають обшивкою. Також на обшивку кріпиться гідроізоляційна плівка, яка оберігає від вітру та вологи.
- Каркасно-панельна (технологія закритих панелей). Панелі стін вже повністю готові, їх утеплюють та обшивають з обох сторін. Будівельникам залишається лише скріпити їх між собою.
Каркасно-рамкова технологія (класична) коштує дешевше, але складність тут у необхідності купувати кожен матеріал окремо, утеплювати та обробляти його. Каркасно-панельна технологія дозволяє звести житло значно швидше, до того ж щити проходять ретельний контроль якості на виробництві. Використовуючи каркасну технологію, можна створити проекти двоповерхових будинків з гаражем та терасою.
Фундамент
Фундамент, як основа житла, впливає на термін його служби. Проекти каркасних котеджів з мансардою передбачають використання двох типів фундаменту:
- полегшеного стрічкового;
- монолітно-армованого.
При виборі типу фундаменту слід врахувати вагу конструкції та тип ґрунту.
Тип покрівлі
У кресленнях невеликих будівель за каркасною технологією використовують різні типи покрівлі:
- мансардну;
- двосхилу;
- багатощипцеву.
Проекти двоповерхових будинків у Київській області враховують архітектурні особливості споруди, нахил конструкції, бюджет та термін експлуатації. Можливо, знадобиться додаткове утеплення.
Матеріали
Основа будівлі – це дерев’яний каркас. Також використовується клеєний брус. Сам каркас обшивається деревоволокнистими вологостійкими плитами. Теплоізоляція забезпечується за допомогою мінеральної вати з кварцового або базальтового волокна.
Переваги технології
Популярність каркасного будівництва зумовлена його довговічністю, функціональністю та доступністю. Величезні переваги – це швидке зведення та висока екологічність матеріалів. Фото побудованих будівель лише підтверджують плюси канадської технології:
- використання натуральних матеріалів;
- енергоефективність;
- немає потреби в масивному фундаменті;
- високі теплоізоляційні властивості;
- стійкість до деформацій.
Пересвідчитись у перевагах каркасного будівництва мала змогу наша клієнтка. Ми побудували будинок в селі Зазим’я, що на лівому березі Києва. Проект мав площу 170 м кв. Спочатку договір був підписаний лише на зведення каркасу, але, переконавшись у професійності та швидкості роботи нашої будівельної бригади, замовниця вирішила продовжити зведення до комплектації “Каркас плюс”. Окрім будівництва за канадською технологією ми також пропонуємо розробку проектів для будь-яких будівель з різноманітних матеріалів:
- з газобетону;
- з піноблоків;
- з цегли;
- з бруса.
Приймаючи рішення про будівництво житла, слід чітко визначитись зі своїми потребами та ціною. Правильний проект 8 на 8 або 10 на 10 з продуманим плануванням дозволяє отримати комфортну та затишну оселю за хорошою ціною. Також ми пропонуємо безкоштовний проект (клієнт отримує проект у подарунок за умови підписання договору на будівництво).
Сподобалося? Розкажіть друзям:

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?
- як отримати
- скільки коштує
- які документи необхідні