Чому слід вибрати проект невеликого будинку?

Багато хто замислюється про покупку власного будиночка за межами галасливого міста. У приватному будинку немає сусідів, є багато місця для всієї родини, власне подвір’я та гараж. Останнім часом із моди вже починають виходити розкішні триповерхові палаци, адже більшість людей віддає перевагу житлу невеликих розмірів із терасою чи верандою.

Чому проекти невеликих будинків для постійного проживання такі популярні?

Маленький будиночок на околиці міста – це приємне місце для проживання. Таке житло відрізняється високою економічністю та відносно невисокою ціною, порівнюючи з квартирою у центрі міста. Інші переваги:

 1. Велика площа. І йдеться не лише про прибудинкову територію, де можна облаштувати сад чи басейн. У приватному будинку кожен член сім’ї має свій особистий куточок.
 2. Власна земельна ділянка. З часом цю землю можна використовувати по-іншому.
 3. Швидкість будівництва. Якщо термін здачі квартири в експлуатацію залежатиме від забудовника, будівництво власного житла залежить тільки від вас і найманих робітників.
 4. Гараж для авто. Стоянка для машини забезпечена. Проекти невеликих будиночків під ключ завжди містять паркувальне місце або міні-гараж.
 5. Особистий простір. Сусідство з іншими людьми тут малопомітне. Немає гучної музики або ремонту в неділю вранці.

Приватні будівлі зазвичай будують ближче до природи, що є ідеальним для сім’ї з дітьми. Також останнім часом популярні проекти невеликих одноповерхових та двоповерхових споруд, збудованих за каркасною технологією.

Переваги каркасної технології

Проект невеликого будинку з мансардою та гаражем за каркасною технологією – це можливість отримати надійне та комфортне житло за короткий термін. Швидкість будівництва – один з основних плюсів каркасників. Бригада з 3-5 осіб може збудувати таку споруду за 1-2 місяці. В основі будівлі – дерев’яний каркас, який обшивають плитами з натуральної деревини. Між зовнішньою та внутрішньою обшивкою стін укладають теплоізоляційний матеріал. Незважаючи на легку вагу, такі споруди дуже теплі. Не дивно, що вони такі популярні в Канаді та Скандинавії.

Наші клієнти також оцінили переваги такого житла. В селі Рославичі поблизу Києва ми збудували будиночок площею 65 м кв. Клієнти вибрали місце на пагорбі, щоб мати змогу милуватися гарним краєвидом. Замість традиційної дерев’яної платформи було використано металеву, а сама будівля зводилася в комплектації “Каркас плюс”.

Скільки коштує проект маленького каркасника? Це ще одна перевага, оскільки такі споруди доступні за ціною. Дерев’яне житло буде значно дешевшим, ніж аналогічна будівля з піноблоків чи з газобетону. Наразі це найдешевша технологія будівництва. Оскільки каркасна споруда дуже легка, можна заощадити на фундаменті. Інші переваги:

 1. Економія на опаленні. Низька теплоємність конструкцій дозволяє зменшити витрати на опалення. Таке житло дуже добре зберігає тепло, при цьому влітку тут прохолодно.
 2. Прокладання комунікацій. Усі системи монтуються всередині стін. Не потрібні спеціальні інструменти та інше обладнання, що значно полегшує роботу.
 3. Екологічність. Натуральне дерево “дихає”, що забезпечує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
 4. Немає потреби у важкій техніці. Всі роботи може легко виконати бригада з кількох осіб. Також будівництво можна проводити будь-якої пори року.
 5. Можливість демонтажу. За необхідністю будівлю можна швидко та легко демонтувати та перенести в інше місце.

Важливо, щоб усі матеріали для каркасника були сухими, тому що дерево легко деформується від вологи. Також слід обробити будівлю вогнезахисними засобами. Не слід забувати й про захист від комах та гризунів.

Проекти невеликих сучасних будинків: що потрібно знати?

Проекти всіх споруд поділяються на два види – типові та індивідуальні. Типовий проект – це вже готовий план будівлі, кінцевий результат якого можна побачити наочно. На нашому сайті можна переглянути фото готових об’єктів у Київській області. Індивідуальні креслення розробляються архітектором відповідно до вимог клієнтів. Як замовити проект невеликого одноповерхового будинку в Києві? Спочатку слід зрозуміти, для чого потрібне житло. Це допоможе визначитися з плануванням, кількістю кімнат, житловими та нежитловими зонами. Якщо ви любите проводити вільний час на вулиці, доцільно вибрати планування заміського котеджу з гаражем та терасою.

На сайті нашої компанії можна дізнатися, скільки коштує проект невеликої будівлі, а наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також є можливість завантажити чек-лист безкоштовно – це допоможе уникнути багатьох помилок у процесі будівництва. Правильний вибір планування – це вирішальний чинник на шляху до будинку вашої мрії.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити