Проекти приватних будинків за канадською технологією

Одне із головних питань, які необхідно вирішити ще перед забудовою нерухомості – це технологія зведення будівлі, адже існує безліч різних матеріалів, а через це проекти приватних будинків можуть дуже сильно відрізнятись один від одного. Вартість розробки індивідуального проекту, планування та дизайн, а також час, необхідний на здійснення задуманого, можуть змусити засумніватися в рентабельності будівництва. Тому хорошим рішенням може стати житло каркасного типу, оскільки воно зводиться дуже швидко, служить довго і є енергоефективним.

У нас є широка лінійка продуктів, сповнена окремими компонентами для всіх аспектів споруди як всередині, так і зовні. Будуть вони варіантом для вже наявної конструкції, чи для планування з обмеженим бюджетом, або ж для включення дерев’яного каркасного елемента тільки в потрібних місцях – це вже вирішувати клієнту. Елементи дерев’яного каркаса можуть бути інтегровані або виконані як надбудова до будь-якого житла, створюючи цікавий, функціональний та ексклюзивний зовнішній вигляд.

Якою може бути ціна на проект приватного будинку?

Дуже багато чого залежить від побажань замовника та способу побудови. Житло, виготовлене за канадською технологією, на даний момент найекономніше. До того ж, зводяться такі будівлі з вражаючою швидкістю. Двоповерховий особняк може бути готовим вже через кілька місяців. Багато в чому вартість залежить від матеріалів. Основною статтею витрат буде утеплювач. Але навіть при використанні дорогих матеріалів каркасна стіна коштує в середньому в 2,5 рази дешевше, ніж цегляна, тому багато хто зупиняє свій вибір на цій технології.

Дерев’яні каркаси існують протягом століть – це свідчення їх міцності й довговічності. Так, дійсно, цей метод зарекомендував себе часом і своєю неповторною стилістикою. Зовні деякі з них нагадують традиційний будинок, але якщо споруда створена в стилі barnhouse, тоді ви обов’язково помітите різницю в її сміливих відкритих дерев’яних конструкціях. Всередині присутні майстерно оздоблені дерев’яні балки та правильно розставлені архітектурні акценти, які створюють ефектний внутрішній простір.

Деревина пропонує унікальний стиль, виняткову міцність, екологічний дизайн, енергоефективність і незаперечний характер. Будівлі з дерев’яним каркасом на замовлення гарантують вражаючі варіанти дизайну й відчуття близькості до природи, яка пронизує ці красиво побудовані споруди. Коли інженерні вимоги або стиль вимагають використання сталевих з’єднань, ми можемо спроектувати й додати в конструкцію виготовлення необхідних металевих компонентів.

Які бувають проекти приватних будинків під ключ?

Компанія «Київ Каркас» пропонує одноповерхові та двоповерхові будівлі. Канадський метод дає широкі можливості для самовираження. Це можуть бути типові проекти приватних житлових споруд і котеджів або готовий проект реконструкції приватного житла. Також, якщо виникла потреба добудувати другий поверх, каркасне житло можна без серйозних проблем перебудувати. Завдяки своїй універсальності й відсутності потреби у важкій техніці, нерухомість цього типу – відмінне поєднання ціни та якості.

Як визначити, скільки коштує проект приватного будинку?

Багато чого залежить від побажань замовника. Вартість реконструкції житла може суттєво відрізнятися від ціни будинку, виконаного “під ключ”. Планування також має важливе значення. Залежно від кількості кімнат, наявності гаража, цоколя та інших приміщень ціна споруди може значно відрізнятися. Перевага “каркасників” якраз і полягає в тому, що можна звести як великі двоповерхові особняки з безліччю гостьових кімнат, так і невеликі затишні будиночки для тих, у кого достаток більш скромний.

Де замовити проект приватного будинку?

Компанія «Київ Каркас» має багаторічний досвід у проектуванні та будівництві житла каркасним методом. На нашому офіційному сайті в розділі “Проекти” можна ознайомитися з фото типових планувань. При деяких умовах, “КК” може навіть взяти на себе роботи з проектування для кращого процесу зведення. Почніть свою подорож, щоб знайти свій ідеальний план будівлі. Перший крок – визначити ті споруди, які вас найбільше цікавлять. Пошукайте планування, яке підходить саме вам, серед наших численних і різноманітних фото на сайті. Використовуйте фільтри, щоб вибрати котедж, який вам найбільше подобається, серед безлічі різноманітних креслень.

Як отримати проект безкоштовно? При укладанні договору на будівництво, роботи з виготовлення ескізної документації оплачує фірма «Київ Каркас». Також на сайті можна завантажити безкоштовно посібник з будівництва. Якщо типові плани не підходять, то можна замовити унікальне житло, яке підкреслить індивідуальність власника. Компанія має величезний досвід подібних робіт. На даний момент “КК” проводить будівництво за канадською або за модульною технологіями. Відмінність лише в тому, що в другому випадку будівлю збирають із заготовлених заздалегідь частин, а потім доставляють на ділянку. Наші менеджери із задоволенням вас проконсультують. Також більше інформації про різні аспекти зі зведення нерухомості можна отримати на Ютуб-каналі «КБК».

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити