Проекти двоповерхових будинків – популярне рішення для сучасних сімей

Актуальною проблемою для жителів нашої країни є квартирне питання. Альтернативним варіантом покупки дорогої міської квартири стає будівництво каркасного будинку з бруса, який більш вигідний у плані енергоефективності й ціни. При його зведенні використовуються тільки екологічно чисті матеріали, що робить його абсолютно безпечним для здоров’я людини. Планування споруд на два поверхи займають 70% від загальної кількості замовлень і є симбіозом затишку, естетики й простору. Найчастіше на 2 поверсі приміщення розташовуються спальні й дитячі, а внизу розміщені зони для спільного перебування: кухня, їдальня і зал для відпочинку.

У компанії “Київ Каркас” можна підібрати варіанти з гаражем і терасою для максимального комфорту мешканців. Будівництво двоповерхового житла може бути захоплюючим, але складним процесом. Не боятися! Озброївшись необхідною інформацією, створення оселі вашої мрії може стати одним із найбільш корисних проектів, за які ви коли-небудь бралися.

Проекти котеджів для постійного проживання: швидко, вигідно й довговічно

Вибравши розробку двоповерхової каркасної будівлі для постійного проживання, ви отримуєте житло, що володіє масою плюсів:

 1. Конструкція особняка на два яруси має переваги, яких немає у кам’яних та цегляних споруд, тому що для нього буде потрібна мінімальна кількість теплових і вентиляційних ресурсів.
 2. Завдяки тому, що при зведенні об’єктів не потрібно залучати важку автотехніку й величезний штат будівельників, можна істотно скоротити витрати.
 3. При простоті конструкції житло дуже міцне та надійне, і може експлуатуватися протягом 80 років і більше без необхідності капітального ремонту.
 4. Кожен дерев’яний елемент каркаса обробляється спеціальною протипожежною ґрунтовкою, яка протистоїть впливу високих температур.
 5. Втілення проекту в реальність відбувається у найкоротші терміни, і відсвяткувати новосілля можна вже через 3-4 місяці після підписання договору з нами.

На нашому рахунку сотні реалізованих об’єктів різноманітної масштабності: від компактних котеджів до 70 квадратів – і до особняків квадратурою понад 120 м2 і до 150 м кв.

Індивідуальні проекти двоповерхових будинків, які враховують кожну деталь

Якщо клієнт не знайшов у нашому каталозі відповідний готовий план двоповерхового житла, архітектори нашої компанії готові розробити проект для його потреб, де будуть враховані всі ідеї та побажання майбутнього домовласника. Компанія не будує споруди з газобетону й піноблоків, але активно займається розробкою проектів будівель, виконаних із даних матеріалів. На нашому сайті ми пропонуємо завантажити безкоштовний чек-лист, де докладно викладено, як отримати будівельний паспорт (головний документ для забудови), скільки він коштує, і які документи потрібні для цього.

Оптимальні проекти двоповерхових будинків із гаражем

З огляду на всі сучасні тенденції і постійне зростання кількості авто в українських сім’ях, ми передбачаємо будівлі зі стоянками для зберігання автомобілів на першому поверсі або з окремо збудованими гаражами. У нас ви можете замовити індивідуальні проекти з гаражем і мансардою будь-яких розмірів:

 • 6 на 6;
 • 7 на 7;
 • 8 на 8;
 • 9 на 9;
 • 10 на 10;
 • 12 на 12.

Скільки коштуватиме будівництво такої споруди? Витрати на зведення залежать від того, де вона будується, а також від рівня оздоблення, якості вікон і т. д. Ми надаємо оцінку «витрат на будівництво» – як попередню, так і після складання бюджетного кошторису.

Проекти двоповерхових будинків під ключ – це вигідно

Площі житла на 2 поверхи буде достатньо для кожного члена великого й дружного сімейства, а зведення такої нерухомості можливе навіть на невеликій ділянці. При цьому ціна на проекти двоповерхових будівель із плануванням буде обґрунтованою і невисокою. Всі наші об’єкти відповідають передбаченим світовим нормативам і стандартам. Наш відділ модифікацій може адаптувати наші плани відповідно до ваших потреб. Завдяки досвіду фахівців з дизайну ви можете отримати повний спектр варіантів змін конструкції.

Чому слід обирати плани, готові до втілення

В першу чергу, готовий план споруди економить ваш час і гроші. При роботі з ним остаточний кошторис більш точний, тому що такі деталі, як створення списку матеріалів, вже враховані. За багаторічну практику наша компанія створила безліч будівель різної стилістики. Фото й відео всіх процесів будівництва та вже готових робіт можна подивитися на сайті “Київ Каркас” або нашому Ютуб-каналі. Зателефонувавши фахівцям “Київ Каркас”, ви отримаєте добротне, надійне і красиве житло, в якому будете почувати себе по-домашньому затишно й гармонійно.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити