Будівництво будинку під ключ в Васильківському районі

Проект мансардного будинку «Вільшан» – один з найбільш затребуваних серед замовників нашої будівельної компанії. Завдяки компактності і зручності будівель, виконаних за цим проектом, на них нерідко зупиняється вибір київських забудовників. Саме так сталося і цього разу: будинок, який ми мали звести, розташувався в Васильківському районі Київської області.

Вигідна ціна каркасного будинку під ключ

Популярність каркасних будинків в Україні зростає з кожним днем, і основною причиною такого широкого успіху є економічна доцільність такого будівництва:

 • низька вартість деревини в порівнянні з іншими будівельними матеріалами;
 • відсутність необхідності в масивному фундаменті дозволяє зберегти додаткові кошти;
 • висока енергоефективність дерев’яних будівель допомагає заощадити на опаленні.

З огляду на ці особливості каркасного будівництва, замовити каркасний будинок виявляється набагато вигідніше, ніж будувати будинок з цегли.

Каркасні будинки під ключ, Київ і область

Комплектація будівельних робіт під ключ є найбільш зручною і вигідною як для забудовника, так і для будівельної компанії. Вона передбачає виконання компанією всього спектра будівельних робіт і підготовку будинку до експлуатації. На прикладі даного проекту компанії КиївКаркас можна ознайомитися більш детально з кожним етапом будівництва каркасного будинку під ключ.

Підготовка майданчика і фундамент

Першим етап полягав у демонтажі старої будівлі і підготовки майданчика під будівництво. Після цього настала черга зведення столбчато-стрічкового фундаменту з малоуглублённим ростверком. Армована стяжка була надійно утеплена. В якості основи для тераси були використані дерев’яні палі, на яких розташувалася дерев’яна платформа

Каркас і стіни

Як завжди, для створення каркаса ми використовували дерев’яний брус 145 × 45 мм, який пройшов спеціальну біо- і вогнезахисну обробку. Стіни були обшиті ОСБ плитами товщиною 12 мм. Товщина шару, що утеплює для стін становить 200 мм і 250 мм – для даху.

Дах і кроквяна система

За бажанням замовника, висота мансардного поверху була збільшена на 20 см. У будівництві перекриттів для даху був задіяний такий же дерев’яний брус, як і в створенні каркаса. Відмінність полягала лише в товщині – 200 × 50 мм. Покрівельним матеріалом послужила бітумна черепиця, що володіє звукоізоляційні властивості – ідеальне рішення для мансардного будинку.

Зовнішнє оформлення стін

В якості оздоблювального матеріалу для фасаду будинку був обраний фальшбрус. Сам фасад виконаний в світлих тонах, а віконні прорізи і кути будівлі оформлені за допомогою контрастного кольору.

Внутрішні роботи

До переліку внутрішніх робіт увійшло підведення комунікацій:

 • монтаж електромережі;
 • введення водопроводу;
 • установка системи опалення (в тому числі і радіаторів);
 • підведенняч каналізації;
 • монтаж вентиляційної системи.

Для оформлення стін була використана дерев’яна вагонка і гіпсокартон. У визначений термін будинок був повністю готовий до експлуатації, та ключі від нового житла вручені власнику.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити