Приватне будівництво будинків під ключ у Києві

Мрією багатьох сучасних людей є власне житло, яке втілює в собі особистий острівець комфорту й затишку. З огляду на дорожнечу нерухомості деякі жителі столичного регіону не відразу наважуються на будівництво персонального будинку. Будівництво каркасних споруд під ключ недорого від “Київ Каркас” дозволяє отримати індивідуальні апартаменти за максимально короткі терміни. Компанія “КК” має у своєму штаті архітекторів, інженерів і дизайнерів, що спеціалізуються на створенні унікальних будівель – розкішних палаців чи особливих сімейних будиночків.

Наші фахівці в усіх областях до ваших послуг і підтримають вас до, під час і після зведення житла вашої мрії. Для нас особливо важливо, щоб у нас з клієнтом склалися чесні й справедливі відносини. З нами ви можете зробити мрію про власний будинок безтурботною. Ми пропонуємо унікальну архітектуру і стилі, які зроблять планування незабутнім.

У чому переваги будівництва будинків під ключ у Києві?

Вартість будівництва споруди під ключ у Київській області буде залежати від обраного вами варіанту. Спроектувати й побудувати власне житло – зазвичай це трапляється раз у житті. Це унікальний досвід, який повинен бути незабутнім за всіма правильними причинами. Щоб реалізувати будівлю своєї мрії під ключ, вчасно і в рамках бюджету, необхідна абсолютна довіра до всієї команди, яка працює над втіленням вашої мрії в реальність. Довіра, яке може рости тільки завдяки повній прозорості витрат на спорудження та врахуванню обмежень бюджету і планування, характерних для проекту. Збірні дерев’яні каркасні системи поєднують в собі видатні енергетичні характеристики, індивідуальний дизайн і високі стандарти будівництва.

Проекти для будівництва каркасних споруд під ключ користуються найбільшим попитом серед замовників компанії “КК”. Такі котеджі дозволяють втілити в життя всі побажання клієнта аж до найнеординарніших дизайнерських ідей. У цьому випадку будівлі-«канадки» стають прекрасним рішенням з масою наступних плюсів:

 1. При їх спорудженні використовується натуральна деревина, тому вони екологічні й абсолютно безпечні.
 2. Вони не вимагають масивного фундаменту, а легкий тип основи може істотно знизити загальну вартість.
 3. Використання якісних матеріалів ізоляції дозволяє зберігати тепло в кімнатах, економлячи на оплаті комунальних рахунків за опалення.

“Київ Каркас” може вбудувати SmartHome у ваше житло. Ви отримуєте “зіркові” технології: бездротові перемикачі світла, індивідуальне регулювання температури в приміщенні й автоматичне затемнення – і це всього лише деякі з його переваг. Це новий шлях розвитку домашньої автоматизації. SmartHome забезпечує розумний взаємозв’язок між різними системами в домашній техніці. Через центральний розподільний щит у вас є доступ до всіх електричних установок, і ви можете виключити всі освітлювальні й резервні пристрої одним натисканням кнопки. Економія енергії та коштів у вас під рукою! Ціна будівництва житла під ключ у Київській області буде залежати від комплектації та вбудованих у нього додаткових функцій.

При розрахунку ціни онлайн враховується поверховість, загальна квадратура площі, особливості архітектурного стилю і планування, а також ряд інших факторів. Точніші розрахунки озвучать наші фахівці після розробки проекту та прорахунку бюджетного кошторису. Споруда може бути як маленькою, так і більшою, що також вплине на її вартість.

Унікальні проекти для будівництва будинків під ключ на будь-який смак

Будівництво не обходиться без створення проекту і супутньої документації. Наші архітектори розробляють 3D-макети будівель, де можна побачити креслення з внутрішнім плануванням майбутньої споруди. Незалежно від того, за якою технологією споруджується будівля (з бруса, газобетону чи піноблоків), конструкторське бюро нашої фірми створить якісний проект, який стане керівництвом для будівельників і дозволить нашому клієнтові отримати міцну та надійну споруду.

Ми підтримуємо екологічне житлове будівництво, пропонуючи енергоефективні будівлі та весь спектр можливостей для оптимального використання енергії. Чи то автономні фотоелектричні системи, системи опалення на пелетах, теплові насоси, паливні елементи, внутрішні накопичувачі струму, чи то сонячні теплові системи – наша пропозиція настільки ж різноманітна, як і наші клієнти та самі їхні будинки. З “Київ Каркас” ви поєднуєте передові технології та екологічне спорудження.

Будівництво каркасних будинків під ключ у Києві: найвищий комфорт і впорядкованість

За свою багаторічну практику компанія “Київ Каркас” напрацювала не одну сотню різноманітних проектів, ціни на які повністю виправдані й лояльні. На нашому сайті представлені фото будівництва приватних споруд найрізноманітніших стильових рішень:

 • класика;
 • модерн;
 • хай-тек;
 • лофт;
 • барнхаус та інші.

Ми зможемо побудувати недорого комфортне “гніздечко” для вашої родини з усіма вигодами, забезпечивши наших клієнтів та їхні сім’ї затишним і довговічним житлом. Ми будуємо будинки, спроектовані архітектором для здорового способу життя, за вашими вимогами. Тисячі задоволених клієнтів – результат нашого самовідданої праці й високої якості будівель.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити