Будівництво будинків під ключ – швидко, недорого, енергоефективно

Одні вважають, що сьогодні збудувати або купити власний будинок нереально. Інші ж твердять, що отримати його можна, тільки якщо провести всі роботи самотужки. Ми зі свого боку хочемо розповісти вам, як стати власником приватного житла за короткий термін, не витративши при цьому захмарних коштів на оплату матеріалів та роботи будівельників. А ще одним бонусом такого варіанта стане недорога експлуатація будівлі!

Як формується ціна будівництва будинку під ключ у Києві

Прорахувати вартість будівництва заміських котеджів можна самостійно – для цього достатньо лише знати розцінки за квадратний метр та визначитись зі своїми потребами. Але слід розуміти, що отримана сума не є остаточною. Розрахунок ціни онлайн лише дозволяє прицінитися, чи зможете ви вписатися в наявний бюджет. Остаточну суму до оплати можуть назвати лише представники будівельної компанії, але для цього необхідні затверджений проект та складений кошторис. І навіть у такому разі в процесі проведення робіт цифра може змінитись, якщо замовники вирішать замінити один покрівельний матеріал на інший, замість комплектації «Каркас плюс» оберуть «Під ключ», або вирішать прибудувати терасу, гараж або сауну. На вартість житла впливають:

 • вибраний матеріал;
 • складність та обсяг робіт;
 • трудовитрати.

Цегляні будівлі багатьом не по кишені, тому люди шукають варіанти, як придбати доступніше, але при цьому не менш якісне та комфортне житло. Таку можливість надають споруди з піно- та газоблоку. Але є ще цікавіший варіант – каркасна технологія. При її виборі ви отримаєте найнижчу вартість житла завдяки:

 • застосуванню деревини, що пройшла обробку на виробництві нашої компанії;
 • використанню полегшеного типу фундаменту;
 • невисоким трудовитратам, порівнюючи з цеглою;
 • короткому періоду проведення робіт.

Проекти для будівництва будинків під ключ для різних технологій

Ми не будуємо житло з газобетону чи з газоблоків, але при цьому архітектори організації створюють проекти будівель для різних технологій. Всі креслення виконуються з урахуванням останніх віянь та норм будівельного ринку, а також потреб сучасних людей. Асортимент пропозицій дозволяє вибрати будь-який варіант на власний смак.

Чи мають переваги клієнти, які замовили проектування дерев’яного заміського житла? Так, при замовленні у «Київ Каркас» повного циклу будівельних робіт планування вони отримують безкоштовно, що робить будівництво будинку ще вигіднішим. Ми пропонуємо своїм клієнтам два варіанти на вибір:

 • типовий проект, що дозволяє не витрачати час на складання та затвердження креслень, а відразу ж розпочати реалізацію задуму;
 • індивідуальне планування, завдяки якому ви отримаєте житло, яке повністю відповідає вашим потребам.

Окрім будинку для постійного проживання, у нас можна замовити проектування дерев’яних дач, прибудов та надбудов, будівель комерційного та адміністративного призначення, а також сакральних споруд.

Будівництво будинків під ключ недорого: особливості технології

Якщо вас цікавить будівництво енергоефективних котеджів – значить, вам варто зупинитися на каркасній технології. Згодні, цегляна будівля теж може економити енергію, але порахуйте, скільки коштуватиме її будівництво! Особливість каркасної методики полягає в тому, що при створенні стін з самого початку використовується утеплювач, тобто ви вже заощаджуєте на додатковому утепленні. А ще приплюсуйте сюди викладені вище пункти!

Але це не всі особливості каркасної методики! До її плюсів також можна віднести довговічність та надійність. Канадські будівлі не бояться грибка та цвілі, які могли б утворитися у разі затяжних дощів та вогкості, тому що деревина обробляється спеціальним просоченням. Вони не схильні до швидкого займання і можуть витримати землетрус до 9 балів. А ще вони добре вписуються у будь-які ландшафти. І навіть якщо ваша ділянка має нестандартну форму чи перепади по висоті – це не привід відмовлятися від будівництва власного будинку!

Де замовити будівництво каркасних будинків у Київській області?

Наша компанія працює у всіх областях України. Нас знають у Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Одесі та інших містах, оскільки будівництво каркасних будинків під ключ недорого є дуже актуальним у нашій країні. Протягом тривалого періоду українці будували житло з цегли або шлакоблоку, яке коштує дорожче, ніж каркасна методика. Його експлуатація також коштує чималих грошей, якщо не провести додаткове утеплення. При цьому мешканці США, Європи та Скандинавії вже давно експлуатують канадські будівлі та економлять на оплаті комунальних послуг.

Сьогодні ми також пропонуємо своїм клієнтам будинки, що дозволяють заощаджені кошти витрачати на інтереси сім’ї, а не на оплату електрики та газу. На сайті представлені фото готових об’єктів із бруса з цінами, а також описи до них. Тут же ви знайдете відгуки клієнтів про роботу «Київ Каркас» та проживання у наших будівлях. За потреби ми можемо надати більше інформації про технологію і навіть запросити вас на наші будівельні майданчики.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити