Каркасні технології та “Розумний будинок” у Києві

Каркасна технологія будівництва і обладнання smart – це відмінна можливість зробити своє життя більш зручним. Підключаючи інтелектуальні пристрої, ми створюємо по-справжньому «розумні» будинки, які роблять проживання безпечним і приємним. Деревина є найвигіднішою сировиною в будівництві завдяки її доступності та відносній простоті у використанні. Далеко не всі будівельні матеріали мають таку ж екологічність, як дерево. Воно має відмінний опір навантаженням і вазі, а також є хорошим засобом для виробництва багатьох об’єктів і сприяє ефективній теплоізоляції.

В сучасних системах пристрої взаємодії, такі як пульт управління або додаток на смартфоні, надають зручні способи негайного управління, забезпечуючи легкий доступ і контроль для всіх пристроїв в оселі. Ви можете запрограмувати увімкнення і вимкнення світла, кондиціонера, відтворення музики або об’єднати пристрої з усього будинку на одному екрані, щоб ви могли миттєво переглядати стан системи безпеки, інтелектуальних дверних замків, відкритих штор і т. д.

Як побудувати “розумний будинок” у Києві?

До пиломатеріалів для стінового каркаса ставляться такі вимоги:

 • хороша жорсткість;
 • здатність утримувати цвяхи;
 • деталі повинні бути без деформації;
 • важлива якісна санітарна обробка.

Як правило, деревина, використовувана в дерев’яних каркасах, береться з хвойних порід, таких як сосна, ялиця, ялина. Архітектурна універсальність дерев’яного каркаса проявляється в його стилях – традиційному або сучасному. В системі каркасного будівництва передбачений майданчик або робоча поверхня, на якій монтуються і фіксуються конструкції стін і перекриттів, тому такі будівлі легко монтуються, демонтуються, надбудовуються і розширюються. По витраті води дерев’яний каркас можна віднести до технології сухого будівництва, яка забезпечує значну перевагу перед іншими методами, з огляду на економію води на будмайданчику.

Завдяки стандартизації і попередньому виготовленню елементів складання конструкції прискорюється, а також скорочуються відходи. Суха конструкція зводиться за третину всього часу, що витрачається на традиційну кладку, а також не вимагає присутності важкої техніки. Теплова ефективність багатошарових стін “каркасників” також впливає на використання систем штучного обігріву, економлячи витрати. Наші кваліфіковані фахівці зроблять необхідні настройки і схему розумного будинку. Насолоджуйтесь контролем, якого ви ніколи раніше не відчували. Гнучкий інтерфейс і більше тисячі функцій спрощують взаємодію зі smart-будинком. Він сучасний та інтуїтивно зрозумілий у використанні!

Система “Розумний будинок” під ключ у каркасних будівлях

Правильно зібрані дерев’яні каркаси “під ключ” прослужать десятки років, а смарт-системи скоротять можливі витрати на обслуговування і непередбачений ремонт. Комплект «Керований розумний будинок» містить різні установки:

 • захист від протікання у водопроводі й опаленні;
 • сигналізацію, домофон і відеоспостереження;
 • розумні датчики руху, відкриття вікон і дверей, диму, вологості, вібрації;
 • датчики управління розетками, електроприладами і технікою.

Замовити проект і купити розумний будинок у Київській області

Ми працюємо з вами, щоб спроектувати відповідне житло, а потім втілюємо ваше бачення в життя. Завдяки активній співпраці з архітектором розробляється робочий проект, який буде повністю унікальним – від креслень до оздоблення. Ви також можете прискорити процес проектування, вибравши популярний план або комплектацію типових проектів з нашої ретельно підібраної колекції. Ми дотримуємося суворих будівельних норм і вимог до дозволів і подбаємо про те, щоб будинок повністю відповідав нормам і був безпечним.

Як під’єднати і яка ціна на “Розумний будинок”?

Легку дерев’яну конструкцію можна звести за короткий термін, що заощадить дорогоцінний час і кошти. “Каркасники” охоплюють одно- або багатосімейні варіанти, однорівневі або багатоповерхові будівлі, сучасні або традиційні стилі, ексклюзивно розроблені або стандартні проекти – всі ці фактори впливають на кінцеву вартість. Ознайомтеся з готовими будівлями та їх цінами на нашому сайті. В нас широкий вибір – від компактних недорогих моделей до сучасних високотехнологічних котеджів з послугами домашньої автоматизації. Також можете розрахувати вартість онлайн, заповнивши необхідні параметри і зв’язавшись з нашим менеджером. Ми проведемо для вас повний екскурс, щоб ви ознайомилися з тим, як експлуатувати і обслуговувати всі системи в новому житлі.

Скільки коштує “Розумний будинок” своїми руками?

Компанія «Київ Каркас» не забороняє самовільне будівництво, але й не рекомендує. Краще перегляньте типові плани в портфоліо «Київ Каркас» і виберіть свій для будівництва. Ми запрошуємо подивитися приклади та відгуки на Ютуб-каналі. Експерти познайомлять вас з деталями домобудівництва. Кожен будинок отримує 5-річну структурну гарантію і безкоштовні консультації. Якщо у вас виникли якісь запитання, не соромтеся звертатися до нас або перегляньте наш сайт. Наша улюблена частина будівництва – це коли ми передаємо вам ключі. Немає нічого кращого, ніж відчуття нового дому!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити