“Розумний” каркасний будинок від компанії «Київ Каркас»

Однією з головних переваг будівництва енергоефективних будівель стає їх мінімальний коефіцієнт тепловтрат, що істотно заощаджує кошти за оплату комунальних послуг. Є ще одна перевага для тих, хто вибирає невеликі й недорогі конструкції споруд: маючи менше коштів на прибирання та обслуговування, у цих домовласників з’являється більше часу і грошей, які вони можуть витрачати на інші, цікавіші заняття.

Оцінивши всі переваги каркасної методики, замовник запропонував познайомитися з нами на одному зі споруджуваних компанією «Київ Каркас» об’єктів в селі Чубинське. Це виявилося настільки вдалою ідеєю, що після успішних переговорів почалося наше плідне співробітництво. Покупець забажав мати невеликий гостьовий smart-будиночок, побудований поруч із його основним житлом.

Як побудувати “розумний” каркасний будинок?

Фахівці нашої компанії негайно зайнялися реалізацією проекту, де інноваційна smart-система буде управляти практично кожним пристроєм у будинку. Розумна домашня технологія надає широкі можливості й функції, що робить її унікальною і максимально зручною. За допомогою пульта управління, встановленої програми та голосових команд домовласник зможе задавати необхідні йому сценарії управління. Експерти «Київ Каркас», ретельно вивчивши всі вподобання й побажання замовника, вже через два тижні спроектували житло загальною площею 43 м кв.

Наші експерти докладають всіх зусиль для того, щоб енергетичні ресурси не витрачалися без потреби, а в кімнатах підтримувалась необхідна комфортна температура повітря. Віддалено ввімкнути освітлення, створюючи видимість присутності господарів будівлі, або відключити його – це базова опція смарт-системи. Вона ж повідомить вас про непередбачувані критичні ситуації на ваш смартфон, де б ви не знаходилися. Ми знаємо, як за допомогою автоматизації житлового приміщення захистити будівлю від проникнення зловмисників, а під час відпустки або тимчасової відсутності вдома забезпечити економне використання енергоресурсів.

Виконуємо будівництво “розумних” каркасних будинків за запитом клієнтів

За бажанням наших замовників ми створюємо нерухомість, в якій пропонується установка:

 1. Смарт-освітлення, з якого можна управляти дистанційно всіма електроджерелами – основними, локальними і підсвічуванням.
 2. Системи відеоспостереження, яка грамотно організовує безпеку споруди та прилеглої до неї території.
 3. Клімат-контролю для настройки оптимального температурного режиму повітря в приміщеннях. Кондиціонерам, радіаторам, теплій підлозі й водонагрівачам можна задати певний температурний режим.
 4. Віддаленого закриття дверних замків, яке дозволить не турбуватися про незакриті двері, коли вас не буде вдома.
 5. Мультируму й телекомунікаційних інженерних систем, за допомогою яких дивитися або слухати треки можна у будь-якому куточку оселі. Також із будь-якої зони можна налаштовувати гучність звуку і вибрати бажані композиції.

Весь комплекс послуг можна налаштувати в одному блоці, де на єдиному екрані можна переглядати стан усіх систем в будинку і брати ситуацію під свій контроль.

“Розумний” каркасний будинок “під ключ” – реалізуємо й підключимо

Для своєї забудови замовник вибрав котедж “під ключ”, у якому є все для комфортного проживання домовласника. Наша фірма займається проведенням і підключенням всіх необхідних інженерних комунікацій – електромереж, водопроводу, опалення та вентиляції. Також надаємо послуги у вигляді установки додаткових систем, що дозволяють підвищити комфорт та енергоефективність будівлі:

 • системи повітряного обігріву;
 • теплових насосів;
 • проектування;
 • монтаж очисних систем і т. д.

Крім цього, ми працюємо зі smart-продуктами, які встановлюються монтажниками високої кваліфікації. Наші фахівці пройшли всебічне навчання і гарантують професійну установку систем домоуправління, сигналізації, та надійну роботу мережі. Наші архітектори працюють з різноманітними стилями планувань будівель, які забезпечують хороший баланс внутрішнього й зовнішнього простору житлових приміщень.

Унікальні елементи закритого внутрішнього двору, камінні топки й печі, розташовані між їдальнею і вітальнею, та велика крита тераса – все це підкреслює продуманість, комфорт та раціональне використання житлової площі. Звертайтеся до нас, і наші архітектори розроблять безпечні та захищені індивідуальні й типові проекти розумних осель.

Скільки коштує “розумний будинок”?

Вартість за 1м2 смарт-житла залежить від обраної вами системи, кількості підключень та радіусу розповсюджуваного сигналу. Існують можливі варіанти:

 1. Дротового підключення – надійного, з моментальним відгуком, але воно вимагає прокладки проводів і монтажу щитка управління.
 2. Бездротового з’єднання – через Wi-Fi, радіосигнал і GSM-канали. До його плюсів відноситься швидка установка, але можуть виникати перешкоди.
 3. Централізовані системи працюють від головного контролера з різноманітними підключеннями обладнання, але вони значно дорожчі, ніж попередні.

Ціну будівництва каркасних споруд з розумним обладнанням можна дізнатися на нашому сайті. Ви можете вибрати онлайн-розрахунок вартості будівлі з розумними технологіями й залишити ваші контакти, а наші менеджери зв’яжуться з вами для точнішого розрахунку бюджету забудови. Також телефонуйте на зазначені номери телефонів з питань вартості об’єктів, термінів реалізації, архітектури та комплектації.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити