Вартість каркасного будинку

Більшість наших співгромадян абсолютно переконані, що споруда власного житлового будинку справа дуже дорога і витратна. І дійсно будувати будинок «дідівськими» методами дуже довго і дорого. На щастя зараз в країні бурхливо розвивається сучасна канадська технологія каркасного будівництва. Виникає резонне питання — скільки коштує каркасний будинок? Вартість каркасного будинку, завдяки продуманості технології і оптимальному підбору будівельних матеріалів, значно нижче ніж вартість звичайного будинку.

Дізнатись вартість каркасних будинків під ключ

На остаточну вартість каркасного будинку впливає декілька чинників. В першу чергу відзначимо, що завдяки відносній легкості конструкції при будівництві каркасного будинку допускається використання більш дешевого полегшеного фундаменту. Істотно можна заощадити і на транспортних витратах, адже весь готовий домокомплект можна доставити на будівельний майданчик використавши всього один, ну максимум два рейси великовантажного тягача.

Вартість спорудження каркасного будинку вдається знизити і за рахунок оптимізації будівельних робіт. Зазвичай, при будівництві каркасного будинку відпадає необхідність у використанні важкої будівельної техніки, невелика бригада будівельників має можливість провести всі монтажні роботи використовуючи тільки засоби малої механізації. Канадський каркасний будинок, вартість робіт з будівництва якого істотно знижується через невеликий термін будівництва, є дуже вдалим прикладом оптимізації будівельних технологій.

Вартість каркасних будинків — вирішальний фактор вибору

Відносно низька вартість будівництва каркасних будинків на сьогоднішній день є основним фактором при виборі саме цього типу будівництва. Багато забудовників, маючи навіть невеликий рівень доходу, вже змогли по достоїнству оцінити всі переваги канадської технології каркасного будівництва.

Існує думка, що каркасний будинок складніше продати на вторинному ринку нерухомості і його ціна значно падає. Дійсно вартість каркасного будинку, на вторинному ринку, трохи нижча, але цю різницю з лишком компенсує та значна вигода, яка досягається в процесі будівництва. А з урахуванням зростаючої популярності канадських каркасних будинків в Україні, реалізувати такий будинок швидко і вигідно не складе великих труднощів. Каркасні будинки, вартість яких є адекватною, можуть стати оптимальним вибором для багатьох сімей наших співвітчизників.

Наша компанія надає повний спектр послуг з проектування та будівництва сучасних каркасних будинків. Наші замовники можуть вибрати вже існуючий типовий проект або наші архітектори розроблять для вас індивідуальний проект. Ми здійснюємо швидке і якісне будівництво на всій території нашої країни.

Зведені нашою компанією сучасні каркасні будинки, вартість яких абсолютно доступна, стали окрасою міських кварталів і сільських пейзажів. Фахівці компанії готові до взаємовигідного діалогу і співпраці на всіх етапах архітектурних і будівельних робіт.

Ми будемо раді побудувати для Вас сучасний, затишний і комфортний каркасний будинок, вартість якого приємно Вас здивує.