Відео: дерев’яний каркасний будинок і як його побудувати

Компанія “Київ Каркас” спеціалізується на будівництві каркасного житла з 2012 року. За цей час нами побудовано сотні дерев’яних будівель за каркасною технологією, яка відрізняється незначними витратами і неймовірним рівнем енергоефективності. Ми будуємо одноповерхові й двоповерхові котеджі, каркасні прибудови та надбудови, лазні, сауни, готелі, комерційні приміщення, склади і вражаючі храми.

Безліч замовників з усієї території України вже оцінили зручність співпраці з нами і роками проживають у своїх будинках, а ми продовжуємо будувати для тих, хто все ще тільки мріє про власне практичне і привабливе житло. У цій статті відповідаємо на питання – як побудувати будівлю під ключ, чи можливо впоратися з цим нелегким завданням самостійно і чи допоможе в цьому перегляд навчальних відео.

Відео, як побудувати дерев’яний каркасний будинок: правда чи підступ?

На просторах інтернету можна знайти все що завгодно, в тому числі й безліч відеороликів, що інструктують новачків, як спорудити собі житло. Герої таких відео найчастіше стають популярними блогерами, а їхні поради звучать не менш переконливо, ніж думки експертів. Однак чи можливо дійсно побудувати своїми руками надійну і якісну споруду, яка не розвалиться через кілька років? На переконання наших конструкторів і будівельників із багаторічним досвідом – так, це цілком можливо, проте не для повних новачків. Тобто, якщо ви володієте навичками будівництва в достатній мірі, тоді цей варіант можна розглядати. Але якщо ви просто переглянули багато роликів на тему, не поспішайте вважати себе експертом.

На практиці будівництво житла завжди виявляється більш витратним, ніж воно виглядає у привабливому матеріалі в інтернеті. І якщо персонажі чергового відео переконують вас, що звели дерев’яну будівлю за два місяці, користуючись тільки інструкціями і не маючи досвіду – навряд чи їм варто вірити. Наш практичний досвід говорить нам про те, що будівництво споруди своїми руками завжди займає в рази більше часу, ніж звернення до професійних будівельників. Також в силу помилок, які дуже складно не допустити новачкові, самостійної закупівлі й транспортування матеріалів, необхідності геодезичного аналізу ділянки та інших факторів, швидше за все вийде так, що і в фінансовому плані ви нічого не заощадите, а то і витратите більше, ніж при покупці житла в будівельній компанії.

Відео, як правильно побудувати каркасний дерев’яний будинок

Проте, при використанні послуг нашої компанії ви завжди можете виконати самостійно ту частину робіт, яка вам під силу. Ми пропонуємо вам гнучкі варіанти співпраці, враховуючи ваші конкретні побажання. Ось що ви можете замовити у нас:

  • Здійснення тільки підготовчих робіт до будівництва: ми зробимо геодезичний аналіз місцевості, врахуємо її характеристики, допоможемо вам розрахувати вартість будівництва і створити проект будівлі, в якому не буде помилок. Це також значно спрощує отримання будівельного паспорта, адже наші креслення відповідають всім законодавчим стандартам, без дотримання яких отримати дозвіл не вдасться.
  • Спорудження тільки каркаса. Ми беремо на себе облаштування фундаменту, зведення каркаса, його обшивку та утеплення, а також облаштування покрівлі.
  • Комплектацію “Каркас Плюс”. Під нашою відповідальністю домокомплект, дах, утеплення і пароізоляція, монтаж вікон та дверей, облаштування лоджій, терас і балконів. Цей варіант ідеальний для тих, хто вміє і хоче самостійно займатися внутрішніми й зовнішніми поверхнями свого нового житла.
  • Повний цикл будівництва із зовнішнім і внутрішнім оздобленням – будинок під ключ.

Крім цих базових варіантів, ми завжди проявляємо гнучкість у домовленостях з клієнтами. Наприклад, якщо ви бажаєте самі закупити матеріали або вам потрібна комплектація, що відрізняється від вищевказаних, то ви можете бути впевненими в тому, що ми врахуємо ваші побажання.

Дерев’яний каркасний будинок під ключ – просто, швидко і надійно

Безумовно, житло під ключ – це найзручніший спосіб отримати власне житло. Ми пропонуємо повний цикл робіт. Вам не доведеться займатися ні закупівлею матеріалів, ні отриманням дозволу, ні оздобленням стін, а тільки розповісти нам про свої уподобання, вибрати один із вподобаних проектів (або розробити авторський) – і чекати того моменту, коли можна буде святкувати новосілля. Між іншим, чекати доведеться не так і довго. Завдяки поставленому виробничому процесу і відточеній технології нам вдається будувати споруди всього за 3-4 місяці. При цьому про якість хвилюватися не варто: численні вдячні відгуки клієнтів свідчать про те, що якість будівлі відповідає найвищим стандартам.

Будівництво дерев’яних будинків в Україні

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про нашу компанію, про те, як ми будуємо дерев’яні каркасні споруди – відео з будівництва є на нашому Ютуб-каналі. Там можна знайти матеріали прямо з будівельного майданчика, а також звіти про різні етапи зведення будівель. Переглянувши їх, ви переконаєтеся в тому, що ми відповідально ставимося до всіх деталей будівництва, тому висока якість гарантована. Крім того, ми завжди відкриті для знайомства і спілкування, тому запрошуємо вас у гості на будівельний майданчик! Ми хочемо, щоб ви на власні очі побачили, як проходить будівництво наших будинків.

Плануєте будівництво житла? Підписуйтесь на наш Ютуб-канал, додавайтеся до нас у мережах Фейсбук і Телеграм, але, найголовніше – замовляйте безкоштовну попередню консультацію! З нами ви зможете отримати будинок за канадською технологією швидко, якісно і незатратно!

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити