Відгуки

Dachka

Величезне спасибі будівельній компанії «Київ Каркас,» за сумлінне виконання взятих на себе зобов’язань, що до будівництва гостьового будинку

Після затвердження проекту, буквально за 3 тиждні розпочалось саме будівництво. Бригада з 4-х чоловік збудувала будинок (55 м.кв) за нецілих 6 тижднів.

Дякуючи цій фірмі ми тепер спокійно можемо приймати гостей, в теплому та красивому будинку

Аня, Київська обл.

Я готовий подякувати цій компанії за побудовану баню – 50м2 – по моєму власному проекту. Користуємося з задоволенням вже два роки. Навідь такий нюанс: після першої зими трохи розійшовся (всох) блок-хауз, яким обшита баня із зовні.

Зателефонував менеджеру – через деякий час приїхала бригада і перебрали. Грошей не взяли. Ну що сказати – молодці. Зичу вам, хлопці, щоб ваш бізнес розвивався – він реально корисний для людей, розумний по ціні і, як показує мій досвід, якісний.

Можете викласти фото моєї бані. Тому моя оцінка 5!

З, повагою, Іван Юрійович

Іван Юрійович, с.Мощун
nADBYD

Ми запланували зробити мансардну надбудову над нашим будинком. Обирали між декількома фірмами на ринку, але зупинились все-таки на “КиївКаркас”….хлопці приїхали, все самі подивились зробили необхідні переміри, промалювали детальні планування, навіть картинку, як наш будинок буде виглядати, зробили.

По термінах будівництва та якості робіт ніяких зауважень не було.

Особливо вразила взаємодія між архітекторами та власне будівельниками, ті зміни, які ми вносили під час будівництва погоджувались і вносились дуже оперативно. Складалось враження дійсно злагодженої командної роботи.

Ми дуже задоволені.

Світлана, Броварський р-н.
buzova

Нами була куплена ділянка з існуючим фундаментом. Він зовсім не відповідав нашому уявлення ні по розміщенню, ні по площі будинку. Ми серйозно задумувались про його повний знос.

Хотілось би подякувати насамперед архітекторам, які дуже професійно адаптували наше уявлення будинку до існуючого фундаменту. В результаті нам довелось тільки дозалити невелику частину під основний будинок і стовпчики під терасу.

Будівельних бригад було декілька. Кожна відповідала за свою роботу. Зауважень особливих небуло. Все робилось якісно і вчасно.

Хочу відзначити дисципліну. Жодного разу небуло ніяких “пянок – гулянок”. Хлопці були націлені на роботу і це було помітно.

Олександр, м.Київ
vilshan

Хотів би подякувати хлопцям з КиївКаркас за ту роботу, яку вони зробили. Все просто чудово. Всього якихось 2 місяці і ми уже маємо свій власний будинок.

Жодних затримок у будівництві не було. Одну бригаду одразу змінювала інша, потім електрики, потім сантехніки і так далі. Робота була чітко спланована і тому такий результат.

Я дуже задоволений і можу рекомендувати цю компанію.

Юрій, м.Київ