Як побудувати будинок у Києві: переваги каркасної технології

Багатьох непокоїть питання, як побудувати будинок для проживання під ключ недорого. Будівництво – це серйозна та фінансово витратна справа. Іноді потрібно кілька років, щоб переїхати до житла своєї мрії, тому не дивно, що швидкість будівництва стає пріоритетом.

Що таке каркасна технологія?

Каркасна технологія вже багато десятиліть популярна в Канаді, США та країнах Європи. Цей спосіб будівництва виник ще багато століть тому, але почав швидко розвиватися тільки після Другої світової війни. У цей час виникла потреба швидкого спорудження зручного та практичного житла, і лише канадська методика дозволяла звести будинок всього за кілька місяців. Існує думка, що каркасники – холодні, ненадійні та недовговічні будинки. Але чому саме каркасне житло популярне в Канаді, де явно не теплий клімат, і в Японії, де часто трапляються землетруси? Як показує практика, канадський будинок значно тепліший, ніж аналогічна будівля з цегли, а ще така споруда витримує землетруси інтенсивністю до 8 балів.

І хоча в Україні землетруси – рідкісне явище, перед тим, як вирішити, який будинок звести на ділянці, все ж таки варто ознайомитися з методикою каркасного будівництва. В її основі – дерев’яний каркас із горизонтальних та вертикальних балок. Надійні кріплення міцно утримують конструкцію, адже каркас тримає на собі 80% всього навантаження. Для обшивки використовують OSB-плиту. Зрозуміло, що основний матеріал – це дерево, і воно має бути максимально сухим. Між шарами обшивки укладається теплоізоляційний матеріал. Саме від його якості залежатиме мікроклімат у приміщенні. Також слід обов’язково подбати про пароізоляцію та вентиляцію.

Переваги каркасного будівництва

Вартість будівництва житла в Київській області залежатиме від якості матеріалів, площі об’єкта та виконаних робіт. Зрозуміло, що будівництво споруди до 80 м кв., до 100 м2 та понад 150 м2 відбуватиметься з різною швидкістю. В інтернеті також популярні відео, як збудувати котедж своїми руками. Слід зрозуміти, що добрий результат буде лише у тому випадку, якщо роботою займеться грамотний спеціаліст.

Якщо ж будівництво проходитиме без необхідних знань і навичок, то сам процес триватиме дуже довго, а результат може бути плачевним. Плюси каркасного житла:

  1. Доступна вартість. На відміну від будівель з інших матеріалів, побудувати житло під ключ у Києві за канадською технологією буде досить недорого. Заощадити можна на фундаменті, оскільки не потрібно чекати рік, поки він дасть усадку. Також доступний основний матеріал – дерево. Немає потреби у спецтехніці, адже бригада будівельників усі роботи виконує самостійно.
  2. Енергоефективність. Економія продовжується навіть після завершення робіт. Завдяки якісному утеплювачу канадський котедж дуже теплий. Важливу роль грає дерево – воно добре зберігає тепло.
  3. Реалізація різноманітних архітектурних ідей. Канадська технологія дозволяє створювати проекти будівель під ключ за індивідуальним замовленням. Можна втілити в життя неймовірні творчі ідеї й задуми.

Внутрішні роботи та оздоблення фасаду також проходять дуже швидко. Стіни ідеально рівні, що дозволяє заощадити. Будівельне сміття практично відсутнє і не потрібно думати, як його утилізувати. З мінусів канадського житла можна хіба що відзначити високу пожежну небезпеку. Але цей недолік легко усунути за допомогою спеціальних захисних засобів та сучасних технологій.

Як побудувати новий будинок у столиці

Наша компанія пропонує будівництво за канадською технологією. Якщо вас хвилює, скільки коштує побудувати будинок, можна звернутися до менеджерів або скористатися онлайн-калькулятором на сайті. Ціна будівлі 8 на 8 або 10 на 10 теж відрізнятиметься.

Каркасна методика має безліч переваг, але якщо є бажання звести житло з інших матеріалів – наприклад, з газобетону, цегли або СІП-панелей, ми пропонуємо свої послуги з розробки проектів. Канадські будинки екологічні й мають тривалий термін служби. При правильному догляді таке житло може простояти 100 і більше років. Але в жодному разі не можна економити на матеріалах чи будівництві.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити