Як побудувати канадський будинок в Обухівському районі

Побудувати будинок під ключ в столиці недорого і за короткий період – міф чи реальність? Співробітники будівельної фірми “Київ Каркас” готові довести, що отримати гарний і надійний житловий будинок через кілька місяців з моменту укладення договору цілком реально.

Боїтеся експериментів? Наші готові роботи можна побачити в Броварах, Борисполі, Ірпені, Вишгороді, Білій Церкві, Обухові, Василькові, Боярці, Переяславці і інших містах Київської області, а їхні власники підтверджують інформацію щодо цін, термінів, комфортності та економічності експлуатації житла в своїх відгуках, розташованих на сайті компанії.

Будівництво канадських будинків в Києві – переваги

Основними плюсами будинку за канадською технологією, на яких роблять акцент забудовники, є:

 • Вартість, яка більш вигідна для споживачів в порівнянні з аналогічними конструкціями, побудованими за іншими методиками. Зниження ціни виходить досягти, зокрема, завдяки можливості застосувати полегшений тип фундаменту, відсутності потреби в застосуванні спеціальної будівельної техніки, використовуваному матеріалу. Це – відмінна можливість вирішити житлову проблему для багатьох сімей.
 • Терміни проведення робіт. Побудувати канадський будинок під ключ можна протягом декількох місяців (залежить від загальної площі будівлі та складності проекту). А так як будівля не потребує усадки, відразу ж після закінчення загальнобудівельних робіт, можна зайнятися зовнішнім і внутрішнім оздобленням, наповненням кімнат предметами інтер’єру і святкувати новосілля.
 • Енергоефективність. Поверхням каркасних будинків притаманні енергозберігаючі властивості, тому всередині житла в будь-який час року легко підтримувати комфортну температуру. Як результат, власники будинку можуть економити на рахунках за опалення та електрику.
 • Екологічність. Будівництво канадського будинку спочатку передбачає використання натуральної деревини та інших безпечних для оточення матеріалів.
 • Звукоізоляція. Мінеральна вата, яка служить утеплювачем, відмінно справляється з поглинанням шуму, тому всередині кімнат вуличні звук не будуть помітні.
 • Довговічність. Канадські будинки від “Київ Каркас” – це якісні матеріали і точне дотримання технології. В результаті кожен замовник отримує надійний будинок, здатний прослужити не одному поколінню мешканців.

Ціна будівництва канадського будинку

Скільки коштує побудувати будинок за канадською технологією? Ціна житла залежить від різних чинників, одним з яких є використовуваний матеріал. Однозначно, купити житло в столиці з дерева обійдеться дешевше, ніж аналогічна будівля із цегли.

Як може недороге житло бути хорошої якості? Деревина, яка застосовується в процесі будівництва, росте на території України – це один з пунктів, що пояснюють невисоку вартість будівель. Крім того, в зниженні вартості, як уже було сказано, беруть участь використання полегшеного фундаменту і можливість виконувати всі роботи невеликою бригадою.

Як формуються ціни на будинки за канадською технологією в Києві? У будь-якому регіоні України кінцева вартість каркасних будинків залежить від:

 • Потреби в складанні проекту і кошторисної документації.
 • Особливостей під’їзних шляхів.
 • Особливостей території під забудову (ландшафт, тип ґрунту, розташування грунтових вод).
 • Віддаленості комунікацій.
 • Типу фундаменту, поверховості, загальної площі будівлі.
 • Обраного матеріалу для внутрішнього і зовнішнього оздоблення.

Канадський каркасний будинок в Києві від Київ Каркас

Як побудувати канадський будинок? Де взяти проект майбутнього житла? Це лише частина питань, які нам постійно задають забудовники. А ми, в свою чергу, готові допомогти всім бажаючим у їх вирішенні. На сайті компанії розташовані вже готові проекти житла, а при бажанні отримати індивідуальну розробку, кожен може звернутися до наших архітекторів.

Одним з варіантів побудованого нами житла є будинок за канадською технологією в селі Підгірці на Київщині. До “Київ Каркас” звернувся замовник, сім’я якого потребувала просторого, і, в той же час компактного житла. В даному випадку йому підійшов один з наших типових проектів під назвою «Ковярі». Проект був використаний в дещо зміненому вигляді, так як замовники доручили нашим архітекторам трохи вдосконалити його і зробити так, щоб він повністю відповідав їхнім уявленням про ідеальне житло. Так, ми доповнили будівлю технічним приміщенням і просторою терасою для відпочинку.

Після узгодження проекту, нами був облаштований монолітний фундамент і розпочато роботи по зведенню каркаса житла. Готова будівля мансардного типу відмінно вписалася в навколишню територію, але, головне для нас – замовники залишилися задоволені результатом.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити