Чи можна жити в каркасному будинку

В Україні будівництво каркасних будинків набирає обертів, а тому нам часто доводиться чути запитання від потенційних клієнтів, чи можна жити в каркасному будинку цілий рік. Відповідь можна отримати не тільки від наших співробітників, але і детально ознайомившись з особливостями технології, а також прочитавши відгуки людей, які вже стали володарями таких будинків. Дана інформація дасть розуміння того, що канадський будинок – таке ж повноцінне житло, як і будинки з цегли, піно-та газобетонних блоків.

Чи можна жити в такому будинку

В процесі роботи співробітникам КБК Київ доводиться стикатися з різними питаннями, які надходять від клієнтів. Деякі люди вважають, що деревина – недовговічний матеріал і краще її не використовувати при будівництві будинку. На питання, скільки живе каркасний будинок, можемо відповісти, що в Америці, Канаді є будинки, яким уже понад 100 років. Тобто, все залежить від правильної експлуатації будівлі. Чи шкідливо жити в каркасному будинку? Канадські будівлі – екологічні. Брус, дошка для підлоги, фальшбрус, вагонка, які використовуються в роботі, виготовляються з якісної деревини, вирощеної в Україні.

Перед використанням матеріал проходить ретельний відбір. Він обробляється для запобігання гниття, ураження грибком, швидкого займання, також не має шкідливого впливу на людину. Іншими складовими будівель є мінеральна вата, ОСБ-плити, пароізоляція та супердифузійна мембрана виробництва відомих світових компаній. Чи живуть миші в каркасних будинках? При нормальних умовах експлуатації гризуни в будівлях не заводяться. Але, якщо сім’я веде неправильний спосіб життя, – звичайно ж, можуть з’явитися, так само, як і в цегляних, бетонних та інших будівлях.

Чи можна в каркасному будинку жити взимку

Чи можна жити постійно в каркасному будинку? Конструкція будівель прорахована до дрібниць, щоб в них було комфортно перебувати незалежно від пори року. У канадських будівлях в будь-який час року легко підтримувати приємну температуру. Як жити в будинку за канадською технологією взимку? Точно так, як і в будинках з інших матеріалів. Будинки не вимагають особливої уваги. Сніг з даху забирається лише при необхідності, в залежності від покрівельного матеріалу та кута нахилу скатів. Конструкції мають достатню міцність, щоб витримати вагу покрівлі, з опадами, що залишились на ній.

Холодно жити в будинку за канадською технологією цілий рік? Якщо порівнювати з бетоном і цеглою, каркас має нижчу теплоємність. Дотримуючись правил безпеки, будівлю можна прогрівати за допомогою будь-яких опалювальних пристроїв. Достатня товщина утеплювача дозволяє не підвищувати потужність опалювальної системи до критичної межі, і, відповідно, не переплачувати за енергоресурси.

Про що розкажуть про каркасні будинки відгуки власників

Відгуки людей , які проживали в таких будинках кілька років, є найкращим підтвердженням якості та надійності будинків з дерева. Якщо для Вас недостатньо інформації, наданої представниками будівельної організації, почитайте думки мешканців щодо процесу будівництва, так і цілорічної експлуатації. Микола: «Живемо з сім’єю в каркасному будинку вже два роки. Приходу першої зими трохи боялися, але – марно. Будинок прогрівається досить швидко, енергії витрачається не дуже багато. У всіх кімнатах тепло, комфортно, а платимо за опалення менше, ніж сусіди, які проживають в аналогічній по площі будівлі з цегли ».

Тетяна: «Довго сумнівалися в доцільності будівництва каркасного будинку, але, вибором залишилися задоволені. Взимку і влітку в приміщенні комфортно, легко підтримувати приємну температуру. Будинок не сиріє, не відчувається зайва вологість. Майже за п’ять років експлуатації не зустріли жодного гризуна ». Євген: «Ми з тих сімей, хто живе взимку і влітку в канадському будинку. Для опалення взимку встановили піч-камін з високим ККД. За годину в будинку стає тепло. Влітку, в порівнянні з вулицею, в кімнатах перебувати дуже приємно. По грошах експлуатація виходить дуже економною ».

З іншими відгуками людей, що живуть в будинках за канадською технологією, можна ознайомитися на даному сайті компанії або на нашому каналі в Ютубі.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва
Завантажити