Каркасне будівництво в Україні набирає обертів і його переваги вже по достоїнству оцінили багато сімей. Вони дуже раді, що вдалося швидко і недорого забезпечити себе окремим житлом високого канадського якості разом з компанією «Київ Каркас». Але, перш ніж почати будівництво, потрібен проект будинку. Тому наші замовники спочатку вибирають, який саме будинок вони хочуть.

Як отримати проект будинку до 120 кв м.?

Якщо ви плануєте співпрацювати з нами, то на сайті для вас зібрані вже готові проекти, а вам залишиться лише підібрати оптимальний для себе варіант. Не знайшли потрібний вид для майбутнього гніздечка? Не проблема. Для вас архітектори розроблять індивідуальний план з урахуванням зауважень, бажань та інших дрібних і великих деталей.
Як бачите, отримати проект просто. Втілити в життя теж нескладно, якщо доручити будівництво нашим бригадам фахівців, які впораються всього за кілька місяців.

Проекти будинків 120 квадратів на вибір

Зверніть увагу, що серед представлених в каталозі зразків будинків даної площі переважають двоповерхові будівлі, хоча є і одноповерхові. Кількість кімнат в плануванні варіюється від трьох до п’яти. Всі будівлі середнього розміру, розрізняються по плануванню і дизайнерському оформленню фасаду. Допускаються незначні коригування основного зразка за бажанням замовника.
Вибирати проект будинку до 120 кв. м зручно, адже крім фото зовнішнього вигляду з різних ракурсів, є опис з основними характеристиками, особливостями планування. Розрахунок вартості обраного варіанту буде досить точним і після внесення даної цифри в договір на будівництво змінюватися не буде.

Проекти будинків до 120 кв. м з мансардою та іншими цінними перевагами

Зараз затребувані будинки з мансардами, адже під теплою і надійним дахом каркасного будинку можна зробити ще одну велику повноцінну кімнату. Або використовувати це приміщення для інших цілей, наприклад, в якості горища-комори.
Крім перерахованих переваг, ваш будинок буде мати наступні унікальними характеристиками:

1. Екологічність. Приємний запах чистої карпатської деревини буде постійно нагадувати про те, що ваше житло створено для здорового життя і ніколи не буде надавати на людей згубного впливу.
2. Економічність. Точні розрахунки позбавлять вас від непотрібних витрат на зайві будматеріали.
3. Унікальні ізоляційні властивості. Взимку вам буде тепло і затишно, а влітку прохолодно і комфортно.
4. Довговічність. При правильному підході до активної експлуатації будівлі, його вистачить на сотню років, а то і більше.

Поки інші будують повітряні замки замість справжніх будинків, зателефонуйте нам, і ми відразу відповімо на ваші запитання. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам визначитися з проектом, внести в нього потрібні зміни і втілити все це в життя. Варто нам з вами об’єднати свої зусилля, і будинок вашої мрії за якихось пару місяців буде готовий прийняти своїх нових господарів для святкування новосілля.