Власний затишний, надійний і теплий будинок – Це не така вже нездійсненна мрія, якщо правильно вибрати виконавця. Недорога канадська технологія НЕ даремно так популярна за кордоном. Адже вона дозволила багатьом сім’ям знайти доступне житло високої якості. Але сьогодні ця технологія вже в Україні. Тому будівництво каркасного будинку є кожній родині, яка раніше могла тільки мріяти про нього.

Проект будинку до 70 кв. м за канадською технологією

Отже, вам потрібен невеликий приватний будиночок. Почати варто з вибору проекту будинку до 70 кв. м. Каталог готових варіантів знаходиться на даній сторінці нашого сайту. Як бачите, це переважно одноповерхові будинки, але є і двоповерхові, які виглядають більш компактно. Вибирати слід відповідно той житлової площі, на яку ви розраховуєте і планування житлових кімнат. Потім вже підбираеться дизайн фасаду. Проекти з мінімальною площею – це дачні будиночки для відпочинку.

Планування будинку 70 кв. м і можлива коригування проекту

Згідно з проектом, планування будинку до 70 кв. м включає від однієї до трьох житлових кімнат. Можливі варіанти з мансардою, балконом, терасою.
Проект може мати різну комплектацію, від якої безпосередньо залежить ціна підсумків об’єкта:

 • Концепція. 
 • Ескізний проект. 
 • Робоча документація.
 • Якщо в цілому він підходить, але потрібні деякі зміни за бажанням наших клієнтів, ми завжди йдемо назустріч. Більш того, канадська технологія дозволяє впровадити практично будь-які дизайнерські задуми.

  Проект одноповерхового будинку 70 кв. м і його переваги

  Готовий проект будинку одноповерхового будинку до 70 кв. м є першим необхідним етапом співпраці з компанією «Київ Каркас». Не має значення, виберете ви один з наших варіантів або замовте нам розробку індивідуального проекту, наступним кроком буде укладення договору на виконання будівельних робіт. У договорі будуть чітко прописані вартість і планований термін здачі об’єкта. Своєчасність і якість виконання всіх пунктів договору компанія гарантує.

  Готовий будинок буде мати всі унікальні характеристики каркасного будинку за канадською технологією:

  • Економічность. Точний інженерний розрахунок дозволяє повністю витрачати закуплені будматеріали.
  • Екологічність і безпека. Весь дерев’яний брус для будівництва проходить спеціальну обробку розчинами для забезпечення стійкості протипожежної, до пошкоджень грибком або гниллю. При цьому ми НЕ використовуємо Токсичні для людини матеріали і речовини.
  • Ізоляція. Надійна шумова і теплова ізоляція забезпечить комфортні умови проживання в будь-якому сезоні.
  • Надійність. Щодо легка дерев’яна конструкція будівлі в той же час вражає своєю міцністю, оскільки розрахована на сейсмічну активність до 8 балів.
  • Довговічність. Завдяки високій якості, будова прослужити не один десяток років своїм господарям.
  • Поділіться з нами своїми сумнівами по телефону, і ми допоможемо прийняти вірне рішення. Будемо раді, якщо втілення своєї мрії у власному будинку ви довіряти нашій компанії. Ми НЕ підведемо!